TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Prezydent Miasta Tarnowa Ryszard Ścigała oraz Dyrektor PGNiG SA Edward Totoń zapraszają na konferencję "Możliwości zastosowania sprężonego gazu ziemnego w transporcie drogowym - perspektywy rozwoju". Odbędzie się ona 25 listopada w Sali Lustrzanej.

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji wraz z Sądecką Izbą Gospodarczą zapraszają do udziału w szkoleniach dofinansowanych ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu Małopolska Akademia Zarządzania – systemowy cykl szkoleń dla mikro i małych przedsiębiorstw.

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie zaprasza do wzięcia udziału w Konferencji "Nauka i Gospodarka" organizowanej w Krakowie w dniach 8-9 listopada.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości zaprasza na Forum Edukacyjne dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw "Narzędzia ekspansji międzynarodowej w XXI wieku". Podczas forum będzie można zapoznać się również z informacjami o Programie Rozwój Polski Wschodniej oraz wsparciu kierowanym do przedsiębiorców z tego regionu.