TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Serdecznie zapraszamy do udziału w projekcie „Zewnętrzne źródła finansowania kluczem do rozwoju firm małopolskiego sektora MMP”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Jeśli jesteście Państwo właścicielami lub pracownikami przedsiębiorstw z sektora Mikro i Małych Przedsiębiorstw (MMP) na terenie województwa małopolskiego albo jesteście osobami samozatrudnionymi i chcielibyście rozwijać oraz inwestować w swoją firmę, ale nie wiecie jak i skąd pozyskać kapitał to JEST TO PROJEKT WŁAŚNIE DLA WAS!

 

 

W imieniu Profirma Sp. z o.o. oraz NSZZ „Solidarność” zapraszamy na bezpłatne szkolenia realizowane w ramach projektu Zarządzanie wiekiem.

 

Jesteś zainteresowany założeniem własnej firmy, ale nie wiesz od czego zacząć?

 

Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Tarnowie zaprasza na bezpłatne zajęcia warsztatowe pn. „Własna firma – zanim zrealizujesz pomysł”

Dnia 23 lutego 2012 r. w siedzibie Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska przy ul. Warszawskiej 24 w Krakowie odbedzie się spotkanie informacyjne pt.: "Jak skorzystac z Programu Inteligentna Energia- Europa w 2012 r. ?", podczas ktorego eksperci z Krajowej Agencji Poszanowania Energii SA przedstawia mozliwosci skorzystania z programu.