TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji zaprasza  mikro i małych przedsiębiorców  z Małopolski na bezpłatne doradztwo biznesowe współfinansowanie z efs w ramach projektu „Doradca Małopolskiego Przedsiębiorcy”.

Szanowni Państwo,

Informujemy, że ogłoszenia o naborach wniosków dla przedsiębiorców i osób planujących założyć działalność gospodarczą w ramach środków pochodzących z Unii Europejskiej, będą publikowane w zakładce Strefa przedsiębiorcy/ Dotacje dla przedsiębiorców. Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ogłoszeniami.

Minister Środowiska, jako Operator Programu Operacyjnego PL04„Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii” w ramach Norweskiego Mechanizmu Finansowego 2009-2014 (Funduszy norweskich 2009-2014) ogłasza nabór wniosków w trybie konkursowym na dofinansowanie projektów na ogólną kwotę  12 639 873 EUR1 tj. 53 223 766,56 PLN2.

Szanowni Państwo.

Bardzo miło jest nam poinformować, że Miasto Tarnów uzyskało tytuł „Gmina na 5!” w rankingu przygotowanym przez SKNPiAR, działające przy Instytucie Przedsiębiorstwa Kolegium Nauk o Przedsiębiorstwie SGH w Warszawie.