TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Jeżeli prowadzisz działalność gospodarczą w zakresie innowacyjnych metod ochrony środowiska i poszukujesz pomysłów na rozwój, weź udział w spotkaniu zorganizowanym przez Konsulat Generalny USA w Krakowie.

Polskie firmy coraz częściej otwierają się na amerykański rynek. Rodzime produkty można znaleźć w wielu sieciach handlowych, a zainteresowanie konsumentów sprawia, że dla polskich producentów pojawia się wiele nowych możliwości rozwoju za oceanem. W ramach konferencji „SelectUSA In Poland”, w imieniu Ambasady USA, zapraszamy do udziału w jednej z dwóch edycji spotkań które są dedykowane polskim przedsiębiorcom, zainteresowanym inwestowaniem w USA.

Ruszyła kolejna edycja Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017, skierowanego do mikroprzedsiebiorstw, zatrudniających nie więcej niż 10 pracowników oraz o obrotach nie przekraczających 2 mln euro. Celem Konkursu Mikroprzedsiębiorca Roku 2017 jest promocja nowoczesnych inicjatyw, które wyróżnia nie tylko efektywność, ale również zaangażowanie i społeczna odpowiedzialność.

Chcesz otrzymywać informacje i aktualności o wydarzeniach biznesowych w mieście, prosto na swój telefon? Zapisz się do bezpłatnego serwisu SMS Urzędu Miasta Tarnowa.

Marszałek Województwa Małopolskiego Pan Jacek Krupa ma zaszczyt zaprosić przedsiębiorców, instytucje oraz organizacje gospodarcze do zgłaszania kandydatur do dziesiątej jubileuszowej edycji Małopolskiej Nagrody Gospodarczej 2018.

Jeśli szukasz pracy w obszarze finansów i zależy Ci, aby pracować z najlepszymi – ta oferta jest skierowana do Ciebie!