TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Sektor małych i średnich przedsiębiorstw to niezwykle ważna gałąź gospodarki, na wsparciu której w szczególny sposób zależy Zarządowi Województwa Małopolskiego. Z inicjatywy Stanisława Sorysa, Członka Zarządu Województwa, w Krakowie, Nowym Sączu i Tarnowie odbędą się konferencje pod hasłem FUNDUSZE EUROPEJSKIE DLA MAŁOPOLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w szkoleniu które odbędzie się w siedzibie Izby Przemysłowo Handlowej w Krakowie w dniu 25 maja 2011 r., o godz. 9:00 pt. "Praktyczne zagadnienia przygotowania i wykonania inwestycji budowlanej przydatne przy realizacji projektów korzystających z dotacji z funduszy europejskich".

Szkolenie pt. "Praktyczne aspekty zakupu nieruchomości przeznaczonych pod działalność inwestycyjną przydatne dla przygotowania wniosków aplikacyjnych o dotacje z funduszy europejskich"

Punkt Konsultacyjny Enterprise Europe Network zaprasza do korzystania z bezpłatnych porad prawnych.

Małopolskie Centrum Przedsiębiorczości ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżetu Państwa w ramach Działania 2.1 Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw” Schemat A „Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP”.