TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska zaprasza do udziału w spotkaniach brokerskich w trakcie: ITM POLAND / Poznań/ 14.06 - 17.06.2011 International Trade Fair Innovations - Technologies - Machines ( Miedzynarodowe Targi Innowacje - Technologie - Maszyny ) ze szczególnym uwzględnieniem salonu BEZPIECZEŃSTWA PRACY W PRZEMYŚLE.

Masz pomysł na biznes w sieci – weź udział w konkursie Allegro i wygraj 10 000 euro.Właśnie rusza organizowany już po raz drugi przez Grupę Allegro konkurs „Start with e-nnovation” –na najlepszy pomysł na projekt internetowy w Europie Środkowo-Wschodniej.

Europejski Tydzień MŚP jest ogólnoeuropejską inicjatywą odbywającą się równocześnie w 37 krajach, którą ma za zadanie promować ducha przedsiębiorczości w Europie oraz informować doświadczonych i potencjalnych przedsiębiorców na temat wsparcia dostępnego na szczeblu europejskim, krajowym i lokalnym.

Jeżeli myślisz o założeniu własnej firmy lub potrzebujesz fachowej informacji i pomocy w prowadzeniu przedsiębiorstwa zapraszamy do wizyty w Punkcie Konsultacyjnym Krajowego Systemu Usług działającym przy FRDL MISTiA w Tarnowie, ul. Sikorskiego 5 (biurowiec Centrum Handlowego ŚWIT), tel. 14 621 22 16.