TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Stowarzyszenie B4 w terminie od 9 do 23 lipca 2012 r. rozpoczyna rekrutację do Projektu "Będę własnym szefem".

Planujesz założyć własną firmę? Potrzebujesz pomocy przy wyborze profilu planowanej działalności, opracowaniu biznesplanu? Chcesz dowiedzieć się jak poprawić organizację i marketing swojego przedsiębiorstwa? Wykorzystaj swoją szansę - otrzymasz wsparcie, którego udzielą konsultanci i doradcy Małopolskiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Projekt skierowany jest dla osób bezrobotnych z powiatów krakowskiego, proszowickiego, tarnowskiego oraz miasta Tarnów, które zamierzają rozpocząć prowadzenie działalności gospodarczej.

FRDL Małopolski Instytut Samorządu Terytorialnego i Administracji oraz Sądecka Izba Gospodarcza zapraszają osoby przedsiębiorcze, które mają pomysł na biznes, do udziału w projekcie: „Mały biznes”

Firma Summit Packaging Polska Sp z o.o. mieszcząca się w Tarnowie poszukuje pracowników na stanowiska operatorów maszyn i mechaników.

Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. - Regionalna Instytucja Finansująca
31 lipca 2012 roku zaprasza do udziału w bezpłatnym spotkaniu informacyjnym poświęconym Działaniu 8.1 „Wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej” w ramach Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka.