TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Oferta nieruchomości inwestycyjnych w Aglomeracji Tarnowskiej zostanie zaprezentowana podczas ciekawego, branżowego spotkania branży logistycznej w Sosnowcu, które odbędzie się w najbliższą środę, 25 kwietnia w Sosnowcu.

Wystartowała rekrutacja dla Małopolskich Firm sektora MŚP, które chcą wziąć udział w bezpłatnych wyjazdach na Targi CeBIT w Hannoverze oraz AUTOMATICA w Monachium. Projekt „Business Boost For Małopolska” po raz kolejny oferuje atrakcyjną formę promocji oraz ekspansji zagranicznej.

Należysz do sektora małych i średnich przedsiębiorstw i prowadzisz działalność w Małopolsce? W ramach bonów na innowacje możesz otrzymać dofinansowanie w wysokości nawet 100 tys. złotych. Na ten cel Województwo Małopolskie zarezerwowało 16 mln złotych.

Wobec planowanego na maj 2018 wdrożenia regulacji dotyczących przetwarzania danych osobowych, Związek Przedsiębiorców i Pracodawców "Małopolska" wspólnie z Wydziałem Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa zapraszają na konferencję, której celem jest przygotowanie mikro, małych i średnich przedsiębiorstw do wdrożenia nowych przepisów.

Do 4 maja organizatorzy konkursu Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej czekają na zgłoszenia. Tytuł Małopolski Lider Przedsiębiorczości Społecznej 2018 zostanie przyznany w tym roku już po raz ósmy.

Ponad 150 osób wzięło udział w konferencji poświęconej Rozporządzeniu o Ochronie Danych Osobowych, zorganizowanej przez Wydział Rozwoju Gospodarczego Urzędu Miasta Tarnowa we współpracy z Izbą Gospodarki Elektronicznej i kancelarią Chabasiewicz, Kowalska i Partnerzy z Krakowa. Przedsiębiorcy w trakcie pięciogodzinnego spotkania mieli możliwość nabyć lub usystematyzować swoją wiedzę nt. nowych przepisów, które wprowadza ww. rozporządzenie.

Już po raz 6. firmy z branży e-commerce mają możliwość zdobyć tytuł laureata Konkursu e-Commerce Polska awards 2018 organizowanego przez Izbę Gospodarki Elektronicznej. W tym roku w nowej odsłonie strony internetowej oraz z nowymi kategoriami. Na zgłoszenie mają Państwo czas do 6 lipca 2018 r.

Zapraszamy przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich firm, zainteresowanych pozyskaniem wsparcia pożyczkowego z Funduszy Europejskich, w związku z planowanym rozwojem firmy, na spotkanie, pn.  „Rozwój z Funduszami Europejskimi – oferta funduszy pożyczkowych dla firm”.

Dokładnie za tydzień, w czwartek 12 kwietnia, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Tarnowie odbędzie się spotkanie „Rozwój z Funduszami Europejskimi - oferta funduszy pożyczkowych dla firm” dedykowane przedsiębiorcom z sektora mikro, małych i średnich firm, zainteresowanym pozyskaniem wsparcia pożyczkowego z Funduszy Europejskich w związku z planowanym rozwojem firmy.

Właściciele mikro, małych i średnich przedsiębiorstw mogą skorzystać z dofinansowania Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości na usługi badawczo-rozwojowe w konkursie „Bony na innowacje dla MŚP”.