TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe

Szanowni Państwo.

 

Serdecznie zapraszamy tarnowskich przedsiębiorców na Międzynarodową Polsko - Ukraińską konferencję "Polska - Ukraina: sami budujemy przyszłość".

Roadshow Polska wraz z Krajową Izbą Gospodarczą, Prezydentem Miasta Gdańska oraz Gdańską Agencją Rozwoju Gospodarczego Invest GDA zapraszają na POLISH INVESTFORUM 2010, które odbędzie się 3-6 listopada 2010 r. w Gdańsku.

Oferta skierowana jest do osób samozatrudnionych, przedsiębiorców i pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw oraz pracowników dużych przedsiębiorstw z całej Polski.

 

W dniu 15 czerwca 2010 roku w Sali konferencyjnej Urzędu Miasta Tarnowa mieszczącej się przy
ul. Goldhammera 3 odbyło się seminarium „Zacznij biznes z Unią Europejską” w którym wzięło udział 20 przyszłych przedsiębiorców z miasta Tarnowa i okolic.

Zarząd Województwa Małopolskiego podjął decyzję o przeznaczeniu części środków w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki na wsparcie dla firm rozpoczynających działalność na terenach poszkodowanych przez powódź lub osuwiska. Łączna kwota unijnych dotacji ma wynieść 30 mln zł.

Centrum Informacji o Środowisku, Ministerstwa Środowiska ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału
w cyklu konferencji "Ekozarządzanie w Przedsiębiorstwie".

Szanowni Państwo.

Biuro Obsługi Przedsiębiorców Urzędu Miasta Tarnowa zaprasza osoby chcące założyć działalność gospodarczą na bezpłatne seminarium informacyjne "Zacznij biznes z Unią Europejską", którego głównym celem jest popularyzacja wiedzy wśród przyszłych przedsiębiorców na temat możliwości pozyskania środków z Unii Europejskiej na otworzenie własnej działalność gospodarczej.

Informujemy, że rozpoczął się nabór do II edycji projektu „Moja firma też jest Kobietą!” i potrwa do 15 czerwca 2010 r.

Szkolenia i doradztwo dla uczestniczek tej tury naboru odbywać się będą w Nowym Sączu.

Prezes ARiMR Tomasz Kołodziej, ogłosił, że wnioski o pomoc na działanie "Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw" finansowane z PROW 2007 - 2013, będą przyjmowane przez Oddziały Regionalne ARiMR w terminach od 28 czerwca do 9 lipca 2010 r.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w seminarium z cyklu "Europejskie Przedsiębiorstwo" pt."Możliwości finansowania działałności eksportowej firm z sektora MŚP",organizowanym w ramach Europejskiego Tygodnia Małych i Średnich Przedsiębiorstw przez ośrodek sieci Enterprise Europe Network.