TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe / Bilans kariery NABÓR

Bilans kariery NABÓR

Jeśli pracujesz, uczysz się, mieszkasz w Małopolsce i masz od 18 do 25 lat, to być może zainteresuje cię projekt Bilans Kariery, w ramach którego możesz otrzymać nawet 87 proc. dofinansowania na szkolenie językowe lub komputerowe. Nabór rozpoczyna się 27 lutego i potrwa do 12 marca.

Projekt skierowany jest do osób, które studiują (lub pracują), ale nie uzyskały jeszcze tytułu licencjata czy magistra ani nie ukończyły szkoły policealnej, pomaturalnej. Z uzyskanego dofinansowania będą mogły opłacić np. egzaminy językowe.

Czym jest Bilans Kariery? To usługa, która opiera się na rozmowie z doradcą zawodowym. To propozycja dla tych, którzy chcą przyjrzeć się posiadanym przez siebie umiejętnościom, mocnym stronom. To dobry pomysł dla osób, które niedawno zaczęły pracę i są dopiero na początku zawodowej drogi. W Bilansie Kariery istotne są także pasje, zainteresowania, czyli to, czego można nauczyć się poza szkołą, kursami czy pracą. Jak tłumaczą koordynatorzy projektu, Bilans Kariery to coś więcej niż CV. W czasie jego trwania można określić, co chce się robić w przyszłości, jak się kształcić czy jakie szkolenie wybrać. Uczestnicy dowiadują się, co stanowi ich przewagę na rynku pracy. W efekcie poznają swoje możliwości, potencjał i kompletują portfolio, a doradca pomaga im stworzyć indywidualny plan rozwoju edukacyjno-zawodowego.

Więcej informacji na temat projektu na stronie: www.pociagdokariery.pl

(ww)