TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe / Business Boost for Malopolska NABÓR

Business Boost for Malopolska NABÓR

Dobra wiadomość dla przedsiębiorców planujących ekspansję na zagraniczne rynki. Rusza nabór do programu Business Boost for Malopolska. Dla przedsiębiorców przygotowano specjalistyczne szkolenia i warsztaty. W ramach programu uczestnicy wezmą udział w branżowych targach za granicą. Środki przeznaczone na te działania to aż 2,5 mln złotych.

Projekt ten powstał z myślą o firmach sektora małych i średnich przedsiębiorstw z terenu Małopolski. Aby wziąć w nim udział, firmy te muszą posiadać strategię ekspansji międzynarodowej oraz wpisywać się w branże Regionalnej Strategii Innowacji Województwa Małopolskiego. Ci, którzy zdecydują się uczestniczyć w programie Business Boost for Małopolska, będą mogli liczyć na promocję swojej firmy zarówno w kraju, jak i na rynku międzynarodowym, a także zyskać zagranicznych partnerów biznesowych. Jak tłumaczą koordynatorzy projektu z Wydziału Rozwoju Gospodarczego magistratu, to świetna propozycja dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes.

 

Pierwszym wydarzeniem w ramach projektu są Warsztaty z zakresu rozpoczęcia i rozwoju działalności eksportowej.

W terminie od 27 lutego 2017 r. do 14 marca 2017 r. przedsiębiorcy z sektora MŚP zainteresowani udziałem w warsztatach mogą składać dokumenty rekrutacyjne w:

  • biurze Lidera Projektu: Gmina Miasta Tarnowa, ul. Mickiewicza 6, pok. 116, 33–100 Tarnów, tel. 501 083 591; 14 688 26 45, e-mail: bbm@umt.tarnow.pl
  • biurze Partnera Projektu: Centrum Transferu Technologii – Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, 31 – 155 Kraków, tel. 12 628 25 56, e-mail: mikolajczyk@transfer.edu.pl

Szczegółowe informacje, wymagania związane z rekrutacją wraz z niezbędnymi dokumentami znajdują się TUTAJ.

belka-logotypy_medium

(ww)