TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe / Jedź na targi turystyczne NABÓR

Jedź na targi turystyczne NABÓR

Jesteś przedsiębiorcą i działasz w branży turystycznej? Weź udział w projekcie Małopolskiej Organizacji Turystycznej, dzięki któremu można wziąć udział zarówno w krajowych, jak i zagranicznych targach branżowych. Zgłoszenia przyjmowane są do 25 października.

Projekt „Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne” skierowany jest do małych i średnich firm działających na terenie Małopolski. Przedsiębiorstwa, które zakwalifikują się do programu, będą mogły uczestniczyć w najpopularniejszych, branżowych imprezach targowych. W przyszłym roku zaplanowano wyjazdy do Poznania na Tour Salon oraz do Katowic na Międzynarodowe Targi Turystyki, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego Globalnie.

Targi odbywać się będą również w Madrycie (FITUR), Berlinie (ITB), Frankfurcie, Moskwie (MITT) i Dubaju (Arabian Travel Market). Każde przedsiębiorstwo może wziąć udział w czterech imprezach branżowych.

Szczegółowe informacje o projekcie można znaleźć na stronie: http://mot.krakow.pl/targi-turystyczne.html. Wyniki naboru zostaną ogłoszone do 8 listopada.

(ww)