TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe / Rozwój z Funduszami Europejskimi – oferta funduszy pożyczkowych dla firm

Rozwój z Funduszami Europejskimi – oferta funduszy pożyczkowych dla firm

Zapraszamy przedsiębiorców z sektora mikro, małych i średnich firm, zainteresowanych pozyskaniem wsparcia pożyczkowego z Funduszy Europejskich, w związku z planowanym rozwojem firmy, na spotkanie, pn.  „Rozwój z Funduszami Europejskimi – oferta funduszy pożyczkowych dla firm”.

Spotkanie odbędzie się w Tarnowie w dniu 12.04.2018 r. w godzinach od 11:00 do 13:30, w Starostwie Powiatowym (ul.Narutowicza 38, na parterze, w Sali konferencyjnej).
Liczba miejsc na spotkanie jest ograniczona. Chętnych do udziału prosimy o wypełnienie i wysłanie elektronicznego formularza zgłoszeniowego, najpóźniej do 10 kwietnia 2018 r. do godz. 14.00. O zakwalifikowaniu na spotkanie decyduje kolejność zgłoszeń.
Istnieje możliwość bezpośredniej rejestracji przez stronę internetową, której link podaję poniżej:

https://www.rpo.malopolska.pl/o-programie/wez-udzial-w-szkoleniach-i-konferencjach/spotkanie-w-tarnowie-rozwoj-z-funduszami-europejskimi-oferta-funduszy-pozyczkowych-dla-firm-12042018 w zakładce „Weź udział”  

Ułatwienia dla osób niepełnosprawnych
Celem odpowiedniego przygotowania miejsca spotkania i zapewnienia stosownego komfortu w przypadku, gdy w spotkaniu planuje wziąć udział osoba niepełnosprawna, bardzo prosimy o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa telefonicznie pod nr (12) 616 03 62; (12) 616 03 63 lub elektronicznie na: fem_tarnow@umwm.pl
 
Spotkanie jest bezpłatne, finansowane przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna na lata 2014-2020.