TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe / Warsztaty z touroperatorami z Białorusi ZGŁOSZENIA

Warsztaty z touroperatorami z Białorusi ZGŁOSZENIA

W czwartek 7 września, w Hotelu Bania Thermal & Ski w Białce Tatrzańskiej odbędą się warsztaty z touroperatorami z Białorusi. Udział w nich weźmie ośmiu organizatorów turystyki z kraju naszego wschodniego sąsiada.

W warsztatach organizowanych przez Małopolską Organizację Turystyczną wezmą udział przedstawiciele małych i średnich przedsiębiorstw, działających w Małopolsce i prowadzących działalność w obszarach turystyki uzdrowiskowo-medycznej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, kliniki) oraz turystyki sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji).

Warsztaty odbywać będą się w godz. 15-18, a zgłoszenia do nich (zawierające nazwę firmy, pełny adres, telefon/fax, e-mail, adres strony internetowej oraz imię i nazwisko osoby uczestniczącej w warsztatach wraz z pełnionym stanowiskiem) przyjmowane będą do 3 września pod adresem malgorzatak@mot.krakow.pl. W warsztatach uczestniczyć może maksymalnie trzydzieści firm. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń. Bliższe informacje uzyskać można pod numerem telefonu 12 422 16 11.

(sm)