TARNÓW / Biznes / Aktualności biznesowe / Zaproszenie na warsztaty z touroperatorami z Węgier

Zaproszenie na warsztaty z touroperatorami z Węgier

Zaproszenie na warsztaty z touroperatorami z Węgier

W związku z organizacją misji gospodarczej touroperatorów z Węgier do Małopolski, w ramach realizowanego przez MOT projektu "Promocja oferty gospodarczej branż przemysłu czasu wolnego oraz wsparcie Małopolskich MŚP w ekspansji na rynki zewnętrzne", serdecznie zachęcamy do udziału w warsztatach.

Na spotkanie zapraszamy przedstawicieli sektora małych i średnich przedsiębiorstw działających w Małopolsce - prowadzących swoją działalność w obszarach turystyki: sportowo-rekreacyjnej (m.in. obiekty sportowe, wyciągi narciarskie, centra aktywnej turystyki, centra sportu i rekreacji, touroperatorzy), uzdrowiskowej (uzdrowiska, ośrodki spa wellness, touroperatorzy), biznesowej (hotele, obiekty konferencyjne, touroperatorzy, organizatorzy spotkań) mile widziane również firmy prowadzące usługi przewozowe dla grup turystycznych/biznesowych oraz przewodnicy, piloci - którzy pragną nawiązać współpracę z rynkiem węgierskim.

 

WARSZTATY BĘDĄ MIAŁY MIEJSCE W HOTELU AQUARION, JAGIELLOŃSKA 29, 34-500 ZAKOPANE, DNIA 11.06.2018 R. (PONIEDZIAŁEK), W GODZINACH OD 10:00-14:00
Spotkanie odbędzie się w formie rozmów indywidualnych (stolikowych) , co pozwoli na nawiązanie kontaktu z partnerami z Węgier.
Goście z Węgier to wyselekcjonowani touroperatorzy (8 przedstawicieli, 8 różnych firm).

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu i liczymy na Państwa obecność, wierząc, że spotkanie przyczyni się do promocji Państwa oferty gospodarczej, a tym samym Małopolski oraz zwiększy Państwa aktywności za granicą.

Podmioty zainteresowane udziałem zobowiązane są do wypełnienia i podpisania formularza znajdującego się poniżej oraz odesłania go na adres: malgorzatak@mot.krakow.pl do dnia 04.06.2018 r.

 

Prosimy o dokładne wypełnienie formularza - tylko kompletnie uzupełniony dokument będzie uznany jako zgłoszenie. Potwierdzenie o udziale w warsztatach zostanie potwierdzone drogą mailową.

 

WAŻNE: Ilość uczestników jest ograniczona do 16 firm ponieważ będzie obowiązywał harmonogram spotkań. Decyduje kolejność zgłoszeń.

 

* Dojazd do obiektu we własnym zakresie.

 

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy kontaktować się pod numerem: (12) 422 16 11

 

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY