TARNÓW / Biznes / Tarnów eBiznes TRIP

Tarnów eBiznes TRIP

W dniach 24-26 września 2018 r. odbyła się I edycja edukacyjnego projektu warsztatowo-szkoleniowego "Tarnów eBiznes TRIP". Zapraszamy do obejrzenia relacji:

 

 

 

Relacja zdjęciowa

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Prezydent Tarnowa Roman Ciepiela zaprasza do udziału w edukacyjnym projekcie warsztatowo-szkoleniowym

„Tarnów eBiznes TRIP”.

 Wykłady, szkolenia, warsztaty praktyczne dla trzech grup docelowych:

  • młodzież szkolna,
  • studenci,
  • przedsiębiorcy.

Projekt poprowadzą eksperci z wieloletnim doświadczeniem w branży.

 

Procesy cyfryzacji wpływają bezpośrednio na konieczność stałego podnoszenia kwalifikacji z zakresu rozwiązań cyfrowych w przedsiębiorstwach aby podołać rosnącej pozycji bezpośredniej konkurencji na lokalnym, krajowym oraz globalnym rynku towarów i usług. Ciągle rośnie także zakres usług, z których korzystają wszyscy mieszkańcy zarówno w ujęciu realizowania zakupów, organizowania czasu wolnego, edukacji ale także w zakresie usług publicznych z wykorzystaniem Internetu i nowoczesnych technologii.

 

Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu cyfrowej wiedzy i przekazanie praktycznych umiejętności wykorzystywania narzędzi internetowych.

 

Udział w projekcie jest bezpłatny po dokonaniu rejestracji:

Wydział Rozwoju Gospodarczego, Urząd Miasta Tarnowatel. 14 688 26 46, e-mail: m.pawlowski@umt.tarnow.pl, wrg@umt.tarnow.pl

 

Termin: 24-26 września 2018 r.

Miejsce: Sala Lustrzana w Tarnowie, ul. Wałowa 10.

 

 

Agenda z podziałem na grupy docelowe:

 

  • Dzień I - 24 września 2018 r. (poniedziałek)
 

 

Przedsiębiorcy - Sala A

 

 

Uczniowie i studenci - Sala B

 

Blok 1. godz. 9:00-12:00 Warsztaty: „Budowanie produktów w oparciu o customer development”. Cz.1. Michał Korba, Growth Manager w UserEngage, Startup Academy. Wykład dla uczniów szkół średnich z Tarnowa: „Dlaczego Google i YouTube to królewska para internetu 2018/2019?”, Robert Duda, Certyfikowany specjalista Google.
Blok 2. godz. 12:00-15:00 Warsztaty: „Budowanie produktów w oparciu o customer development”. Cz.2. Michał Korba, Growth Manager w UserEngage, Startup Academy. Wykład dla uczniów szkół średnich z Tarnowa: „Dlaczego planując swoją karierę zawodową musisz zaplanować zdobycie wiedzy z e-marketingu”. Patrycja Kuba, niezależny ekspert branżowy.

 

  • Dzień II - 25 września 2018 r. (wtorek)
 

 

Przedsiębiorcy - Sala A

 

 

Uczniowie i studenci - Sala B

 

Blok 1. godz. 9:00-12:00 Warsztaty: „Wykorzystaj SMS Marketing w procesie sprzedażowym online i offline”. Andrzej Ogonowski SMSAPI. Wykład dla studentów: „Dlaczego planując swoją karierę zawodową musisz zaplanować zdobycie wiedzy z e-marketingu”. Patrycja Kuba, niezależny ekspert branżowy.
Blok 2. godz. 12:00-15:00 Wykład „Dlaczego tak ważna jest obecność firmy w internecie, jak tutaj pozyskać klienta B2C i B2B”. Patrycja Kuba, niezależny ekspert branżowy. Wykład dla studentów:„Dlaczego Google i YouTube to królewska para internetu 2018/2019?”, Robert Duda, Certyfikowany specjalista Google.

 

  • Dzień III - 26 września 2018 r. (środa)

 

 

 

 

Przedsiębiorcy - Sala A

 

 

Przedsiębiorcy - Sala B

 

Blok 1+2. godz. 9:00-15:00 Warsztaty: „Wykorzystaj Social Media do promocji swojego lokalnego biznesu”. Adam Misa IntroPR. Warsztaty: „Jak samodzielnie uruchomić skuteczną promocję w Google?" Robert Duda, Certyfikowany Specjalista Google.

 

 

Sylwetki prelegentów:

 

mkorba
   Michał Korba - Growth Manager w UserEngage. Wcześniej CEO (Chief Everything Officer) i co-founder w iWisher.pl aplikacji dzięki, której spełnisz swoje marzenia te duże i małe otrzymując wsparcie finansowe od bliskich. Przed założeniem iWishera przez 6 lat kierował projektami internetowymi w agencji reklamowej Vena Art.Zbierał doświadczenie w obszarze marketingu w firmie doradczej jako konsultant ds. Public Relations i po stronie klienta jako specjalista ds. marketingu w sieciowym centrum rozrywki. „Fanboy” marki Apple, pasjonat i teoretyk Internetu.Praktyk e-marketingu. Organizator pierwszego w Lublinie TEDxa oraz wyjątkowego projektu MediaLab Lublin Battle, niedoszły bloger, amator Yerba Mate i koszykówki oraz teoretyk-gawędziarz w obszarze sztuki barmańskiej oraz wielu zjawisk z obszaru styku technologii, ludzi i internetu.

 

Robert Duda - Certyfikowany Specjalista Google. Doradca e-Biznesowy. Szkoleniowiec i wykładowca. Od 2003 r. z wieloma sukcesami doradza jak skutecznie wykorzystać reklamę internetową do rozwoju sprzedaży. Analizuje, planuje i wdraża rozwiązania oparte na optymalizacji, pozycjonowaniu oraz kampaniach Google AdWords i analizie Google Analytics.Jest certyfikowanym specjalistą Google w zakresie AdWords oraz Analytics, a także w dziedzinie optymalizacji oraz pozycjonowania stron i sklepów internetowych. Od 15 lat z wieloma sukcesami realizował kampanie dla takich instytucji i marek jak m.in.: Bundesliga, Porsche, Gaspol, Ustronianka, Thermodom, Najwyższa Izba Kontroli, GreenVelo, IMI czy Martex Truck. Jako prelegent brał udział w wielu konferencjach w całej Polsce.Pracuje na co dzień także jako trener i wykładowca edukując studentów oraz kursantów w zakresie narzędzi i usług Google.     
rduda

 

pkuba
   Patrycja Kuba - Niezależny ekspert branży. W świecie e-biznesu realizuje projekty od 7 lat. Miała okazję pracować m.in. w sklepie internetowym mall.pl, dla portalu rp.pl i nexto.pl, a także w agencji interaktywnej GroupM i Omniconvert, czy w firmie fintechowej Dotpay.pl.Specjalizuje się w tworzeniu strategii komunikacji marketingowej i PR w obszarze on-line, konsultacji z zakresu content, afiliacji, user experience i social media. Ponadto odpowiadała za projekty lead generation i poprawy efektywności sprzedażowej dla e-commerce.Poza pracą udziela się w organizacji Toastmasters International, gdzie zdobyła tytuł kompetentnego mówcy publicznego i lidera.

 

Andrzej Ogonowski - W branży od prawie dekady, zaczynał jako programista i menadżer produktu oprogramowania sklepu internetowego. Obecnie kieruje działem marketingu i PR w SMSAPI.pl, z którym to serwisem związany jest od 2006 r.W swojej pracy stara się znaleźć przestrzeń między automatyzacją, a komunikacją, czyli, jak sam mówi efektywnością, a jakością w marketingu.Jeśli właśnie nie prowadzi warsztatów lub nie występuje na konferencji branżowej, to przebywa w mediach społecznościowych. Swoje zainteresowania określa jako szeroko pojęty marketing i kulturę – szczególnie w wersji pop.      
aogonowski

 

amisa
   Adam Misa - Doradca marketingowy i PR, właściciel agencji public relations INTRO PR.Od ponad 20 lat zajmuje się kreowaniem wizerunku firm i instytucji. Specjalizuje się w nowoczesnych mediach i ich wykorzystaniu w skutecznej promocji firm. Doskonale zna eko-system Facebooka, wie jak prowadzić skuteczne kampanie reklamowe w największym i najbardziej popularnym na świecie serwisie społecznościowym Facebook!Prowadził i prowadzi wiele projektów na Facebooku, m.in. dla klinik medycznych, salonów beauty&SPA, salonów samochodowych, sieci telefonii komórkowej i innych. Z wykształcenia politolog, od 6 lat prowadzi własną agencję INTRO PR.Finalista konkursu „PRotony 2014" w kategorii innowacyjnych projektów komunikacyjnych. Prezes BNI Carbon oraz certyfikowany trener BNI Polska.