Koszykarki Pałacu grają z WOŚP

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia, w hali przy ul. Gumniskiej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zagrają tarnowskie koszykarki. O godz. 14 rozpocznie się tam turniej „Pałac gra z WOŚP”, na który zapraszają – wiedzące, że „Pomaganie jest dziecinnie proste” - zawodniczki MKS Pałac Młodzieży „Be ComplEat” Tarnów.

Pierwszym punktem zawodów będzie zaplanowany na godz. 14 pojedynek Koszykarskie Przedszkole Pałacu Młodzieży – Mama Dream Team, czyli spotkanie, w którym naprzeciwko siebie staną najmłodsze koszykarki Pałacu oraz ich mamy.

Godzinę później na boisko wybiegną ekipy Akademii Koszykarskiej Pałacu Młodzieży i Najlepszych Kibiców. Ten drugi zespół reprezentowany będzie rzecz jasna przez rodziców młodych zawodniczek MKS PM.

O godz. 16 rozpocznie się natomiast Turniej Przyjaciół "Koszykówki Kobiet w Tarnowie", w którym zagrają m.in. ekipy: Cukierni „Targowa”, Rady Rodziców Pałacu Młodzieży, koszykarek, Telewizji ZVAMI, „Be ComplEat - więcej niż dieta”, „COPYTEC kserokopiarki” oraz Młodzieżowej Rady Miejskiej. Zawodom towarzyszyć będą licytacje oraz konkursy dla kibiców.

(sm)