Ostrzeżenie przed oblodzeniem

Jutro we wczesnych godzinach rannych i dopołudniowych trzeba liczyć się z możliwością zamarzania mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu ze śniegiem i mokrego śniegu.

Temperatura minimalna wynosić może około minus dwóch stopni, temperatura minimalna gruntu -minus trzech stopni. Synoptycy z Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie wydali dla całej Małopolski ostrzeżenie pierwszego stopnia o oblodzeniu. Obowiązuje ono jutro od godz. 3 do godz. 10 we wtorek.

(sm)