Hetman Killer’s najlepszą drużyną rundy zasadniczej - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Hetman Killer’s najlepszą drużyną rundy zasadniczej

Na inaugurację dziesiątej kolejki, w hali Miejskiego Domu Sportu w Tarnowie-Mościcach zaprezentowały się ekipy Hetman Killer’s oraz Zdrowego Projektu. Ta druga drużyna przystąpiła do meczu osłabiona brakiem Pawła Pabiana, ale godnie zastąpił go Marcin Put, zdobywając 31 punktów. Nie wystarczyło do jednak do pokonania „Killerów”, w których szeregach pierwszoplanową postacią był zdobywca 51 punktów (w tym jedenastu aż „trójek”), Tomasz Gębarowski. Po wyrównanej pierwszej połowie, w drugiej części meczu na boisku dominowali już bowiem koszykarze Hetman Killer’s.

Ostatnim meczem tej rundy miał być pojedynek Ecofishing - Wild Ballers. Drużyna Ecofishingu nie skompletowała jednak składu i oddała spotkanie walkowerem.

Wyniki

Hetman Killer’s - Zdrowy Projekt 98-72 (38-32)

Hetman Killer’s: Tomasz Gębarowski 51 (11x3), Błażej Niepsuj 21, Maciej Baran 18, Grzegorz Komendacki 6, Jarosław Nowak 2

Zdrowy Projekt: Marcin Put 31, Jacek Put 21 (3x3), Adrian Kochanek 20

MVP meczu: Tomasz Gębarowski (Hetman Killer’s)

Sharks: Jarosław Leśniak 37 (5x3), Jakub Maciejewski 21, Paweł Kłósek 8, Bogusław Świtek 5

Wild Ballers - Ecofishing 20-0 (walkower)