Rywalizacja o miecz Spycymira - TARNÓW - Polski Biegun Ciepła

Rywalizacja o miecz Spycymira

90 sympatyków biegania stanęło na starcie siódmej edycji biegu na zamek po miecz Spycymira. Uczestnicy niedzielnego wydarzenia mieli do pokonania trasę 7,5 km. Najlepsi okazali się: Wojciech Pelczar z Dobieszyna oraz Katarzyna Wilk z Pleśnej.

Trasa w konwencji terenowego biegu górskiego rozpoczynała się w Parku Biegowym „Marcinka” i leśnymi ścieżkami prowadziła do mety, która zlokalizowana była na ruinach tarnowskiego zamku. Pierwsze miejsce w kategorii open zajął Wojciech Pelczar, który ukończył bieg z czasem 00:28:30:8. Wśród pań górowała z kolei Katarzyna Wilk, która na mecie pojawiła się z czasem 00:34:01:6.

Organizatorem wydarzenia było Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów.

Pełne wyniki niedzielnego biegu dostępne są tutaj.