Świąteczno-noworoczne spotkanie z piłką ręczną

Już jutro w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Krupniczej odbędzie się Świąteczno-Noworoczne Spotkanie z Tarnowską Piłką Ręczną. Kibiców szczypiorniaka zapraszają na nie: Pałac Młodzieży w Tarnowie, MKS Pałac Młodzieży Tarnów, Tarnowski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Tarnów.

W pierwszej części, w hali przy ul. Krupniczej rywalizować będą uczestnicy finałowego turnieju Akademii Piłki Ręcznej Dziewcząt i Chłopców Pałacu Młodzieży w Tarnowie. Zmagania młodych szczypiornistek i szczypiornistów z szkół podstawowych zainaugurowane zostaną o godz. 10, zakończenie turnieju przewidziane jest na godz. 15.

Pół godziny później w hali Tarnowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji rozpocznie się Sportowe Spotkanie Pokoleń Tarnowskiej Piłki Ręcznej „Gramy dla Franka!”. O godz. 15.30 rozegrany zostanie mecz kobiet, w którym rywalem oldboyek Pałacu, ekipy Masters MKS PM Tarnów będzie zespół Mix MKS PM Tarnów. Po jego zakończeniu, do rywalizacji przystąpią panowie – na godz. 16.40 zaplanowano początek spotkania tarnowskich oldboyów, drużyny Wialan Tarnów z „siódemką” juniorów MKS PM MPEC Tarnów.

(sm)