Tarnowski Bieg z Pochodniami 13 STYCZNIA

W najbliższą niedzielę, 13 stycznia, Stowarzyszenie Sportowe Sokół Tarnów, MLUKS Tarnów oraz Tarnowski Związek Lekkiej Atletyki zapraszają na Tarnowski Bieg z Pochodniami. Będzie on jednym z punktów tarnowskiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Zbiórka wszystkich chętnych do udziału w biegu nastąpi o godz. 18.40 w hali Szkoły Podstawowej nr 23 w Tarnowie (osiedle Legionów im. Henryka Dąbrowskiego). Trzy kwadranse później biegacze wyruszą z parkingu obok hali na trasę wiodącą ulicami: Wojska Polskiego, Starodąbrowską, Mickiewicza, Brodzińskiego i Wałową.

Po chwilowym postoju na wysokości Grobu Nieznanego Żołnierza pobiegną natomiast ul. Wałową i Katedralną na tarnowski rynek, na którym zameldują się około godz. 19.55.

(sm)