TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Rozpoczęła się rekrutacja na I rok studiów pomostowych z pielęgniarstwa, które rozpoczną się wiosną 2014 r. (nabór międzysemestralny). Jest to ostatnia szansa na podjęcie przez pielęgniarki studiów pomostowych dofinansowanych Projektu systemowego pn. „Kształcenie zawodowe pielęgniarek i położnych w ramach studiów pomostowych” współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

30 stycznia w godzinach 9.15 – 12.00, Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 2, we współpracy z firmą Audiofon, organizuje kampanię profilaktyczną „Słuchaj ciszej, głośniej myśl”.

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie w wyniku postępowania przetargowego przeprowadzonego przez Ministerstwo Zdrowia została zakwalifikowana do zawarcia umowy ramowej w sprawie wyboru uczelni uprawnionej do prowadzenia dla pielęgniarek studiów pomostowych, które rozpoczną się wiosną w 2014 roku.

15 stycznia Tygodnik „Perspektywy" opublikował listę najlepszych spośród 1867 techników w Polsce. Według rankingu uwzględniającego wyniki egzaminów maturalnych, zawodowych oraz liczbę „olimpijczyków" tylko trzy tarnowskie technika znalazły się w najlepszej dwusetce.

Znaczniki

Archiwalne