TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Jubileusz organizowany jest w związku z obchodami 20-lecia istnienia szkoły. Celem głównym wydarzenia jest uczczenie 20-lecia działalności oraz podtrzymanie tradycji identyfikowania się ze szkołą. Uroczystości odbędą się 27 października.

Kończy się realizacja ogólnopolskiego Projektu EDUSCIENCE, w którym bierze udział 250 szkół z całej Polski. Technikum nr 1 w Zespole Szkół Technicznych im. Ignacego Mościckiego, jako jedyne w regionie tarnowskim,znalazło się w gronie 21 techników w Polsce zaproszonych do tego pilotażowego przedsięwzięcia.

Samorząd Województwa Małopolskiego zaprasza do udziału w trzeciej edycji projektu edukacyjnego, konkursu „Małopolska Szkoła z Pasją”. W Konkursie zostaną wyróżnione te spośród małopolskich szkół, które charakteryzuje specyficzna aktywność (projekt/przedsięwzięcie) stanowiąca o wartości i walorach edukacyjnych szkoły, określająca jej wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, wskazując na indywidualne podejście do potrzeb uczniów, odkrywanie ich uzdolnień, zainteresowań i pasji.

Podobnie jak w roku ubiegłym, w program Tarnowskich Piątków Naukowych włączył się Instytut Humanistyczny, który uczniom szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych proponuje „Piątki Humanisty” czyli udział w warsztatach językowych. 

Znaczniki

Archiwalne