TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Masz trudność z korzystaniem z katalogu biblioteki, wyszukaniem literatury na konkretny temat, posługiwaniem się bibliotecznymi bazami danych, nie radzisz sobie z wyszukiwaniem wiarygodnych informacji w Internecie? W Bibliotece Uczelnianej Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie rozpoczął działalność Ośrodek Dokumentacji i Informacji Naukowej.

Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna zaprasza na sympozjum „Wspólne wspieranie przez aktywne działanie - metody pracy z dziećmi i dorosłymi”.

Centrum Systemowego Rozwoju KANA zaprasza dzieci na zajęcia ogólnorozwojowe w ramach działalności tarnowskiej KANY - EDUKACJA+. Zajęcia prowadzone są w grupach wiekowych: PROGRES 4-6 lat (zajęcia odbywają się na w Tarnowie), JUNIOR 6-10 lat (zajęcia odbywają się na w Tarnowie i Mościcach), JUNIOR+ 10-13 lat (zajęcia odbywają się na w Tarnowie). Ponadto uczestnicy zajęć mają możliwość skorzystania z lekcji pływania, gry w szachy, audycji radiowych i innych interesujących zajęć.

Projekt udany i zakończony. Zespół Szkół Niepublicznych Stowarzyszenia „Siódemka” w Tarnowie zorganizował w dniach 9-14 lutego wspólnie z Gimnazjum nr 16 im. Króla Stefana Batorego w Krakowie unikatową na rynku małopolskim imprezę dla dzieci i młodzieży pod nazwą „Ferie z Warsztatową Akademią Musicalową”.

Zespół Szkół Technicznych podpisał porozumienie o współpracy z Naczelną Organizacją Techniczną Oddział w Tarnowie.

Znaczniki

Archiwalne