TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Istota efektywnego wychowania i nauczania to myśl wiodąca V Sympozjum Pedagogicznego. Konferencja odbędzie się 12 marca w godz. 9:30-14:00 w Małopolskiej Wyższej Szkole Ekonomicznej w Tarnowie.

Postępowanie z raną przewlekłą oraz Pacjent Onkologiczny w praktyce pielęgniarskiej to tematy przewodnie konferencji naukowych organizowanych 9 i 19 marca przez Zakład Pielęgniarstwa Instytutu Ochrony Zdrowia Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie.

Indeksy na wybrane kierunki studiów, roczne stypendia naukowe i bony na wybrane publikacje Instytutu Pamięci Narodowej to nagrody dla zwycięzców konkursu Olimpiada Solidarności. Dwie dekady historii. Drugi etap zmagań organizowanych przez gdańską Fundację Centrum Solidarności odbędzie się 10 marca w 16 miastach wojewódzkich.

„Pierwsze kroki w przedszkolu” to I etap programu adaptacyjnego, dzięki któremu rodzice i dzieci, często po raz pierwszy, doświadczają atmosfery panującej w przedszkolu. To możliwe, dzięki nauczycielom z Przedszkola nr 32 w Tarnowie.

Znaczniki