TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Rektor oraz Kanclerz Małopolskiej Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Tarnowie zapraszają do wzięcia udziału w konferencji naukowej organizowanej z inicjatywy Katedry Nieruchomości i Ubezpieczeń, pod kierownictwem prof. dr hab. Leszka Kałkowskiego:

Ministerstwo Zarządzania i Sprawiedliwości na Węgrzech w hołdzie wspólnej historii Węgier i Polski oraz tradycyjnej już przyjaźni między tymi narodami ogłosiło polsko-węgierski konkurs historyczny „Współpraca Węgiersko-Polska 2011”. Główny patronat nad konkursem, który odbył się w Veszprém na Węgrzech, objął dr Navracsics Tibor, Minister Zarządzania i Sprawiedliwości Republiki Węgierskiej.

Czy wiesz kim był Heweliusz, Maria Skłodowska-Curie czy Ernest Rutherford? Czy wiesz czym zajmują się ich następcy – fizycy, chemicy, biolodzy czy astronomowie w swoich tajemniczych laboratoriach? Już 23 września roku podczas Małopolskiej Nocy Naukowców znajdziesz odpowiedź na wszystkie pytania! Po raz piąty w Małopolsce niezwykłe spotkania z naukowcami, zaskakujące eksperymenty, liczne konkursy i zabawy z udziałem naukowców. Taka Noc jest tylko raz w roku – nie możesz jej przespać!

Znaczniki

Archiwalne