TARNÓW / Edukacja / Aktualności

Uczeń Anny Hampel z I LO Przemysław Pękala został Laureatem I Stopnia Ogólnopolskiej Olimpiady Biologicznej na szczeblu centralnym w Warszawie. Zajął trzecie miejsce.

Ministerstwo Edukacji Narodowej zaprasza na spotkanie spotkanie konsultacyjno-informacyjne z przedstawicielami poradni psychologiczno-pedagogicznych w ramach projektu „Podniesienie efektywności kształcenia uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi”

szczegółowy program w załączeniu

W roku odkrywania talentów Przedszkole Publiczne nr 32 w Tarnowie otrzymało zaszczytny tytuł „Szkoła Odkrywców Talentów” przyznany przez MEN z inicjatywy Minister Katarzyny Hall.

Wiosennym korowodem z zielonym gaikiem wychowankowie Przedszkola Publicznego nr 32 w Tarnowie wyruszyli na ekologiczne powitanie wiosny. Dzieci przeszły deptakiem i uliczkami Osiedla Jasna z transparentami zachęcającymi mieszkańców do segregowania odpadów, oszczędzania wody i prądu, korzystania z ekologicznych toreb na zakupy.

Pracujesz i chcesz zdobyć nowe kwalifikacje? Weź udział w cyklu szkoleń, warsztatów oraz doradztwie zawodowym umożliwiających podniesienie lub nabycie nowych kwalifikacji zawodowych.

Unia Tarnów Żużlowa Sportowa Spółka Akcyjna organizuje całoroczny projekt pod nazwą „Szkolni Kibice”, celem którego jest promowanie kulturalnego dopingu oraz sportu żużlowego wśród uczniów.

Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości realizując projekt MISTRZ zaprasza do udziału w projekcie.

Dyrektor oraz Społeczność Szkolna V LO w Tarnowie zapraszają na Dni Otwarte, które odbędą się w dniach 31 III i 1 IV 2011 roku w budynku szkoły przy ulicy Rejtana 20 w godzinach od 10.00 do 14.00.

W ramach działalności Małego Centrum Bibliotecznego Instytutu Goethego w dniu 24 marca odbyła się III Edycja Konkursu Języka Niemieckiego dla szkół gimnazjalnych „Fit in Deutsch”.

Z edukacją przedszkolną związana jest od 1976 roku. Od roku 2001 jest nauczycielem dyplomowanym. Od 25 pełni obowiązki doradcy metodycznego, w latach 1985 - 2001 w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Tarnowie a od 2001 r. w Samorządowym Centrum Edukacji w Tarnowie. Godziny dydaktyczne realizuje w Publicznym Przedszkolu nr 9 im. Marii Kownackiej w Brzesku. Jest ekspertem z listy MEN ds. awansu zawodowego.