TARNÓW / Edukacja / Aktualności / Kolejne tytuły dla „ósemki” i „piętnastki”

Kolejne tytuły dla „ósemki” i „piętnastki”

Kolejne tytuły dla „ósemki” i „piętnastki”

W poniedziałek i wtorek odbyły się turnieje Igrzysk Młodzieży Szkolnej w piłce ręcznej dziewcząt i chłopców z roczników 2002-2004. Zawody te były równocześnie Mistrzostwami Tarnowa. Podobnie jak w przypadku zawodniczek i zawodników z rocznika 2005 i młodszych, triumfowały w nich ekipy SP nr 8 (chłopcy) i SP nr 15 (dziewczęta). Obie te „siódemki” zapewniły sobie awans do rozgrywek rejonowych.

Dziewczęta

SP nr 15 Tarnów – SP nr 24 Tarnów 16-10

SP nr 15 Tarnów – SP nr 8 Tarnów 6-5

SP nr 8 Tarnów – SP nr 24 Tarnów 15-6

 

Końcowa kolejność

1.            SP nr 15 Tarnów

2.            SP nr 8 Tarnów

3.            SP nr 24 Tarnów

SP nr 15 Tarnów: Emilia Wiatr – Oliwia Dziekan 10, Monika Kopciuch 5, Aleksandra Pazdro 5, Weronika Klich 1, Weronika Bonkowska, Olga Ciochoń, Maja Gawlik, Julia Iwaniec, Aleksandra Kulig, Klaudia Paw, Jadwiga Zabiega – opiekun Elżbieta Janas.

 

Chłopcy

Grupa „A”

SP nr 8 II Tarnów – SP nr 23 Tarnów 8-13

SP nr 24 Tarnów – SP nr 14 Tarnów 15-7

SP nr 8 II Tarnów – SP nr 24 Tarnów 8-11

SP nr 23 Tarnów – SP nr 14 Tarnów 13-3

SP nr 8 II Tarnów – SP nr 14 Tarnów 15-8

SP nr 23 Tarnów – SP nr 24 Tarnów 8-8

Grupa „B”

SP nr 15 Tarnów – SP nr 8 I Tarnów 6-13

SP nr 15 Tarnów – SP nr 20 Tarnów 12-7

SP nr 8 I Tarnów – SP nr 20 Tarnów 21-1

O miejsca 5-6

SP nr 8 II Tarnów – SP nr 20 Tarnów 20-10

Finał

SP nr 23 Tarnów – SP nr 15 Tarnów 14-14

SP nr 8 I Tarnów – SP nr 24 Tarnów 10-9

SP nr 24 Tarnów – SP nr 15 Tarnów 7-9

SP nr 23 Tarnów – SP nr 8 I Tarnów 7-12

 

Końcowa kolejność

1.            SP nr 8 I Tarnów

2.            SP nr 15 Tarnów

3.            SP nr 23 Tarnów

4.            SP nr 24 Tarnów

5.            SP nr 8 II Tarnów

6.            SP nr 20 Tarnów

7.            SP nr 14 Tarnów

SP nr 8 Tarnów: Jakub Hołda – Dawid Sternal 15, Przemysław Mądel 12, Szymon Porębski 9, Konrad Wątroba 6, Dominik Tulik 5, Kacper Kamysz 3, Kacper Kruk 3, Patryk Majcher 2, Filip Mróz 2, Jakub Sikora – opiekun Bernadeta Leśniak.

(sm)