TARNÓW / Edukacja / Aktualności / Konferencje metodyczne 2011

Konferencje metodyczne 2011

Rok szkolny 2011/2012 to kolejny rok zmian dla nauczycieli języka angielskiego w Polsce - nowy egzamin gimnazjalny, nowy egzamin maturalny i przygotowania do przyjęcia sześciolatków do szkół. Jak sprostać nowym wyzwaniom, jakimi są zarówno zmiany w systemie edukacji, jak i praca z dziećmi i młodzieżą pokolenia cyfrowego?

Zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych na cykl konferencji metodycznych wydawnictwa Express Publishing, które odbędą się w 31 miastach w całej Polsce, w dniach od 21 lutego do 8 kwietnia 2011. Znakomite wykłady prezentujące w jaki sposób błyskawicznie rozwijające się nowe technologie mogą wspierać nauczycieli pracujących w zmieniających się i coraz bardziej wymagających warunkach. Przedstawienie licznych nowości wydawniczych Express Publishing – nowych podręczników, repetytoriów oraz interaktywnych e-booków!

Wśród dodatkowych atrakcji - losowanie oprogramowań do tablic interaktywnych, kart rabatowych 30% i kuponów rabatowych upoważniających do zakupu tablicy interaktywnej z 50% rabatem. Ponadto na specjalnym stoisku będzie można zapoznać się z systemem tablicy interaktywnej oraz złożyć zamówienie na tablicę interaktywną z 25% rabatem.

Prosimy o potwierdzenie uczestnictwa najpóźniej dwa dni przed planowaną konferencją, rejestrując się na naszej stronie internetowej http://www.egis.com.pl/?m=word&id=87 lub telefonicznie - infolinia: 801 340 444 (pn. - pt., godz. 8:00 - 16:00).

Tarnowska konferencja odbędzie się 30 marca w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej przy ul. Mickiewicza 8, a poprowadzi ją Steven Lever.

Znaczniki