TARNÓW / Edukacja / Aktualności / Nowa specjalność w ofercie MWSE!

Nowa specjalność w ofercie MWSE!

Nowa specjalność w ofercie MWSE!

Wychodząc na przeciw potrzebom zgłaszanym przez studentów Małopolska Wyższa Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie oferuje nową specjalność na Wydziale Zarządzania i Turystyki, kierunku zarządzanie, studiach I i II stopnia – zarządzanie w sporcie.

Współczesny sport to coś więcej niż tylko rozrywka czy rekreacja. To globalny biznes przypominający nowoczesne firmy, które podobnie jak one wymaga profesjonalnego zarządzania. Obserwuje się duże zapotrzebowanie na doradców, konsultantów oraz menedżerów, potrafiących  efektywnie  zarządzać organizacjami sportowymi. Odpowiednio przygotowani będą ogromną szansą do poprawy funkcjonowania sportu i budowy pozytywnego wizerunku sportu tak na rynku lokalnym, jak i zagranicą – mówi prof. MWSE dr hab. Michał Woźniak, rektor MWSE w Tarnowie.

Rekrutacja na studia I stopnia na kierunkach zarządzanie, turystyka i rekreacja, finanse i rachunkowość oraz pedagogika oraz na studia  II stopnia na kierunkach Zarządzanie oraz Pedagogika potrwa do 30 września 2018 r. Równocześnie prowadzona jest rekrutacja na 13 obszarów tematycznych studiów podyplomowych, szkolenia, kursy językowe oraz kursy dokształcające. MWSE to także certyfikowany ośrodek egzaminacyjny Pearson.

Szczegółowe informacje nt. oferty uczelni dostępne są na stronie www.mwse.edu.pl.

(lb)

Znaczniki

Archiwalne