TARNÓW / Edukacja / Aktualności / Szkolny Piknik Rodzinny w Mościcach 9 CZERWCA

Szkolny Piknik Rodzinny w Mościcach 9 CZERWCA

Szkolny Piknik Rodzinny w Mościcach 9 CZERWCA

W sobotę 9 czerwca na obiektach Szkoły Podstawowej nr 20 z Oddziałami Sportowymi w Tarnowie-Mościcach przy ul. Zbylitowskiej 7 odbędzie się szesnasty już Szkolny Piknik Rodzinny, organizowany przez dyrekcję i nauczycieli szkoły, Radę Rodziców oraz Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Szkoły Sportowej w Tarnowie.

Rozpoczynająca się o godz. 15 impreza poprzedzona będzie Międzynarodowym Turniejem Przyjaźni młodzików (rocznik 2005 i młodsi) w piłce nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnowa i Prezesa Małopolskiego Związku Piłki Nożnej. Zawody rozpoczną się o godz. 9, a ich zakończenie, połączone z wręczeniem pucharów i nagród dla najlepszych, będzie równoznaczne z rozpoczęciem pikniku.

Podczas Szkolnego Pikniku Rodzinnego również nie zabraknie emocji sportowych. Rozegrany zostanie bowiem mecz piłki nożnej pomiędzy reprezentacjami Ligi Rodziców i policji. Będzie to symboliczne podsumowanie całorocznych rozgrywek piłkarskich, w których uczestniczą drużyny złożone z rodziców i przyjaciół poszczególnych klas „dwudziestki”. Pierwszy gwizdek w tym meczu rozlegnie się o godz. 17.

Podczas Pikniku czynne będzie ponadto stoisko europejskie, skorzystać będzie można z usług salonu fryzjerskiego i kosmetycznego, spróbować bigosu, kiełbasy z rożna, zapiekanek czy pierogów ruskich, jak też wziąć udział w kiermaszu cukierniczym. W sobotę na obiektach SP nr 20 nie zabraknie również prezentacji artystycznych i sportowych w wykonaniu uczniów szkoły. Będzie można także obejrzeć pokazy policjantów i strażaków oraz pokazy walki, a uczestnicy pikniku będą mogli spróbować swych sił w imprezach sportowych i rekreacyjnych.

(sm)

Znaczniki

Archiwalne