TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie zaprasza na spotkanie autorskie z Ewą Bauer i Izabellą Frączyk, autorkami powieści obyczajowych dedykowanych głównie kobietom. Spotkanie pod przekornym tytułem „Czy to literatura tylko dla kobiet?” odbędzie się w mościckiej filii MBP 18 grudnia o godzinie 17.30. Wstęp wolny.

Dziewczęcy Chór Katedralny Puellae Orantes wydał  płytę CD „Szlakiem Straussa”. Album został nagrany przez tarnowski chór oraz Orkiestrę Solistów Wiedeńskich. Ten artystyczny pomysł zrodził się po Koncertach Wiedeńskich zaprezentowanych przez austriackich i polskich wykonawców w styczniu 2014 r. 

Junior Stress i Ras Luta w przeciągu ostatnich 10 lat wielokrotnie spotkali się na klubowych i festiwalowych scenach w kraju i zagranicą. Nieraz też pracowali wspólnie w studio, wspierając się przy kolejnych swoich produkcjach. Tej jesieni, po raz pierwszy, ruszają we wspólną trasę. Koncert pierwotnie planowany na 12 grudnia 2014 zostaje przesunięty na 16 stycznia 2015 roku

13 grudnia 2014 r. o godz 17.00 oraz 20.00 na Dużej Scenie Teatru im. L. Solskiego w Tarnowie zostanie wystawiony ponownie spektakl „Prawda” z krakowskiego Teatru Bagatela. W obsadzie: Marcel Wiercichowski, Magdalena Walach, Wojciech Leonowicz, Karolina Chapko.

Tarnowski Chór Gos.pl wystąpi z koncertem kolęd w Centrum Sztuki Mościce.

Tarnowski Chór Gos.pl wystąpi z koncertem kolęd w Centrum Sztuki Mościce.

Poniedziałek, 29 grudnia 2014 r., godz. 18.00.

Piwnice TCK (Tarnów, Rynek 5), 5.12.2014 r., godz. 19.00 I bilety: 15 zł (do nabycia w Biurze Obsługi TCK)

Archiwalne