TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

13 marca 2014 r. zapraszamy do Piwnic TCK na kolejny w tym roku Wieczór Komedii Improwizowanej z udziałem Grupy Ad Hoc, którą tworzą kabareciarze z takich formacji jak Puk, Ucho, Chwilowo Kaloryfer czy Sam.

W ostatni weekend lutego podczas drugiej edycji Olsztyńskich Spotkań Teatrów Jednego Aktora SOLO, Jerzy Pal otrzymał nagrodę indywidualną za monodram „Kolega Mela Gibsona”. 

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spektakl "Dobry wieczór Państwu" Teatru POLONIA z Warszawy w ramach Małopolskich Wieczorów Teatralnych 7 marca 2014 r. o godz. 19.00.

BWA w Tarnowie zaprasza na wystawę artystyczno-edukacyjną, poświęconą zagadnieniom związanym z kulturą i doświadczeniem romskim, zatytułowany „Tajsa. Wczoraj i jutro brzmi tak samo”.

Rozpoczął się nabór do drugiej edycji Przeglądu „Przedmieście” realizowanego w ramach projektu „Tarnów stolicą komedii”. Organizatorem jest tarnowski Teatr w partnerstwie z Teatrami w Lublinie, Bydgoszczy, Wrocławiu i Olsztynie.

Chłopięcy Chór Katedralny Pueri Cantores Tarnovienses został laureatem XXXXVI Ogólnopolskiego Festiwalu Zespołów Muzyki Dawnej Schola Cantorum, który odbył się w Kaliszu w dniach od 11-16 lutego.

„Tymoteusz wśród ptaków" to spektakl dla dzieci Teatru Lalek Banialuka  im. Jerzego Zitzmana  z Bielska Białej.

Biuro Wystaw Artystycznych w Tarnowie zaprasza do udziału w otwartym konkursie fotograficznym „Wszystkie stany Melancholii”.

12 939 widzów – miłośników dobrego kina odwiedziło tarnowskie Marzenie od początku roku.

Centrum Sztuki Mościce zaprasza na spotkanie  „Dwoje na K2", które odbędzie się 21 lutego o godz. 19.00

Archiwalne