TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Małgorzata Markiewicz będzie kolejnym gościem Sekcja Sztuki Nowoczesnej – Alfabet polski_8 - gościem Sekcji. Spotkanie z artystką i otwarcie wystawy jej pracy odbędzie się 5 maja o godz. 18:00 w Galerii Miejskiej BWA.

Tarnowskie Centrum Informacji zachęca do spędzenia długiego weekendu w Tarnowie i w okolicach.

W wtorek 28 kwietnia, gościem Sekcji Sztuki Nowoczesnej – Alfabet polski_7 będzie Bartosz Mucha. Spotkaniu z nim, towarzyszyć będzie otwarcie jego wystawy.

"Z cyklu: Osobowości" w Mościckim Centrum Kultury 1 maja 2009 r. tarnowianie spotkają się z Joanną Szczepkowską, jedną z najciekawszych polskich aktorek, felietonistką.

„Zdążyć przed Panem Bogiem” Hanny Krall to najnowsza premiera Teatru im. L.Solskiego. Premiera odbędzie się w niedzielę 26 kwietnia o godz.19 na Małej Scenie.

Dziś w Gminnym Centrum Kultury w Wierzchosławicach o godz. 18.00 odbędzie się koncert oraz otwarcie wystawy prac osób niepełnosprawnych z Polskiego Stowarzyszenia na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym Koło w Tarnowie.

Tarnowskie Towarzystwa Kulturalne ma nowe władze. Po 18 latach funkcję przewodniczącego przestał pełnić Stanisława Potępa, tarnowski historyk.

Kapituła Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej nominowała do 2. edycji Dorocznych Nagród Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej, dwie imprezy organizowane przez Tarnowskie Centrum Kultury.

Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie zaprasza na „Koncert Rafała Olbrychskiego”.

Natalia Rolleczek będzie gościem kolejnego Salonu Literackiego. Odbędzie się w niedzielę 26 kwietnia o godz. 11.00 w Foyer Tarnowskiego Teatru.

Archiwalne