TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Repertuar tarnowskiego teatru na maj.

Repertuar od 1 do 9 maja.

Zapraszamy na obchody:

Repertuar od 29 kwietnia do 5 maja.

Tarnowska Nagroda Filmowa to impreza która od wielu lat szczyci się wsparciem, zarówno państwowych, jak i prywatnych instytucji, m.in.: Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Marszałka Województwa Małopolskiego, Prezydenta Miasta Tarnowa, Polskiego Instytutu Sztuki Filmowej oraz Stowarzyszenia Filmowców Polskich, odbywając się pod ich patronatem.

Thor, który walczy za pomocą Mjollnira, młota wykonanego z tajemniczego metalu, wygnany zostaje z Asgardu, siedziby najwyższych bogów, na Ziemię. Tutaj pozbawiony zostaje wszystkich swoich boskich atrybutów i jako dr Donald Blake, ma nauczyć się pokory i posłuszeństwa. O swojej przeszłości przypomina sobie dopiero kiedy przez przypadek znajduje Mjollnira. Tak rozpoczyna się jego walka o bezpieczeństwo ludzkości.

Przedsprzedaż biletów na projekcje w ramach 25 Tarnowskiej Nagrody Filmowej rusza 4 maja 2011 r.

Tarnowska Salka Prób PROJECTION i Klub HDS zapraszają na JAM SESSION "wszystkie chwyty dozwolone".

To już trzecia edycja tej międzynarodowej imprezy muzycznej. W programie oprócz występów znakomitych muzyków jazzowych, również koncerty bluesowe.

Sally podkochuje się w przystojnym szefie Gregu, jednak ten, nieczuły na jej awanse, próbuje usidlić inną kobietę. Mąż Sally, który ima się wszelkich sposobów, żeby spełnić swoje ambicje pisarskie, traci nagle głowę dla tajemniczej piękności z sąsiedztwa. Tymczasem spragniony mocnych wrażeń ojciec Sally odnajdzie drugą młodość u boku nieprzyzwoicie uroczej call girl. W tej błyskotliwej grze z przekornym losem, każde z namiętnych kochanków przekona się, że to właśnie miłość pozwala oszukać przeznaczenie.

Archiwalne