TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Urząd Miasta Tarnowa i Tarnowskie Centrum Kultury zapraszają na Zderzenia 2010 - Święto Miasta. Dwudniowe wydarzenie, którego termin został przełożony ze względu na ogłoszony w mieście stan alarmu powodziowego, odbędzie się na płycie tarnowskiego Rynku w dniach 10 i 11 lipca. Głównymi atrakcjami Zderzeń będą koncerty zespołów Anawa wraz z gośćmi oraz HEY.

Comiesięczna impreza, na którą masz wpływ. Przynieś tylko instrument. 2 lipca, piątek, godzina 19:00, "Przepraszam", Rynek 10.

Najbliższy spacerek już w niedzielę!

Jakub Ochnio w dniu 23.06 (w wieku 19 lat) został przyjęty do Związku Polskich Artystów Fotografików. Od 54 lat (tj od przyjęcia Zofii Nasierowskiej) Jakub jest najmłodszym przyjętym do tej elitarnej organizacji. Po Piotrze Bernackim, Andrzeju Tylko i Piotrze Barszczowskim jest czwartym tarnowianinem w ZPAF.

Auto Moto Klub Tarnowski serdecznie zaprasza 27 czerwca 2010 r. na 1.Ogólnopolski Zlot Pojazdów "Moto Legendy PRL", który odbędzie się w Tarnowie oraz w Tuchowie.

Krzysztof Skiba, Kazik Staszewski, Muniek Staszczyk, Kora, Tomek Lipiński, wszyscy oni pojawią się na ekranie kina „Marzenie” już od piątku, 25 czerwca w głośnym dokumencie Leszka Gnoińskiego i Wojciecha Słoty „Beats of freedom – Zew wolności”.

Tarnowskie Centrum Informacji zaprasza w imieniu organizatora - Małopolskiej Organizacji Turystycznej na koncert muzyki dawnej, który odbędzie się w sobotę 3 lipca o godz. 18.00. w XV-wiecznym kościele p.w. św. Marcina Biskupa w Zawadzie koło Tarnowa.

Tarnowskie Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży "Pałac" i Pałac Młodzieży w Tarnowie zorganizowali zabawę dla wszystkich miłośników fabularnych gier miejskich do zmierzenia się z historią i wyobraźnią.

Samorząd Uczniowski IV LO, Caritas oraz Szkolne Koło PCK zapraszają wszystkich mieszkańców Mościć oraz Tarnowa na charytatywny koncert rockowy. 24 czerwca, parking przy IV LO, godz. 18.00.

Kawiarnia "Alchemik" serdecznie zaprasza 25 czerwca o godz. 20.00 na koncert grupy MONK. Wstęp wolny.

Archiwalne