TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Podczas koncertów na scenie ustawionej na Rynku prezentują się zarówno starzy, znani „wyjadacze” bluesa, jaki młode blues-rockowe formacje.

Najnowszy film Jamesa Marsha - laureata Oscara za film „Człowiek na linie”.

Już w najbliższą sobotę – 28 lipca o godzinie 20.30 odbędzie się kolejna odsłona tegorocznego cyklu Wakacyjnego Kina w Parku Sanguszków. Organizatorzy zapewnili pojedynek między odwiecznie walczącymi kobietami i mężczyznami. „Wojna płci” - tak zostało zatytułowane najbliższe filmowe spotkanie w Parku Sanguszków. Widzowie przy tej okazji będą mogli bawić się przy polskich komediach, tj. Lejdis i Testosteron.

9. wystawa kolekcji Małopolskiej Fundacji Muzeum Sztuki Współczesnej.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza w pierwszej połowie sierpnia na wakacje z Autorską Pracownią Plastyczną Elżbiety i Witolda Pazerów.

Centrum Sztuki Mościce zostało pośrednio docenione przez Kapitułę Nagrody „Pozytywista Roku” powołanej przez Fundację Regionalnych Inkubatorów Przedsiębiorczości „Wokulski”. Kapituła nominowała Samorząd Województwa Małopolskiego do nagrody za Centrum Sztuki Mościce, które stwarza warunki do ujawnienia i rozwijania talentów oraz promuje polską kulturę i sztukę.

19 lipca o godzinie 13.24 na tarnowskim dworcu kolejowym zatrzyma się na krótko specjalny pociąg o nazwie „Nostalgia”. .

9 lipca na Dużej Scenie Teatru im. L. Solskiego odbył się pokaz finałowy pierwszej tury warsztatów teatralnych „Słońce w teatrze”.

15 lipca 2012, godz. 17.00.

Koncert drugi - zamek w Dębnie.

Zapraszamy na kolejną odsłonę cyklu „Koncerty Letnie".

Archiwalne