TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Pałac Młodzieży w Tarnowie zaprasza na cyklicznie organizowaną imprezę plenerową "Pożegnanie Lata" pod hasłem "Żegnamy wakacje, ale zatrzymamy słońce dla dzieci na cały rok".

Tarnowskie Centrum Informacji, pomysłodawca i organizator letnich "Spacerków po Tarnowie" zaprasza w najbliższą niedzielę, 30 sierpnia, na ostatnie, piąte już spotkanie. Tegoroczna edycja odbywa się pod hasłem "Znani i wybitni Tarnowianie".

Zapraszamy do Tarnowskiego Centrum Kultury na ostatnie wakacyjne spotkanie z PracOFFnią, które odbędą się 27 sierpnia br. Udział w warsztatach wikliniarstwa to szansa na wykorzystanie talentu, twórczy sposób spędzenia czasu.

Termin: 19 października 2009 r. o godz.17:00
Miejsce: Kościół Miłosierdzia Bożego przy ul. Klikowskiej w Tarnowie
Przewidywany czas trwania koncertu 100 min

Mamy przyjemność zaprosić Państwa już dziś na XXII Tarnowską Paradę Konną, która jak zwykle odbędzie się na terenie Stada Ogierów Klikowa w Tarnowie, w dniu 6 września br. To jedna z największych w regionie imprez kulturalno – rozrywkowych.

Za pośrednictwem Tarnowskiego Centrum Informacji Cyrk Warszawa zaprasza na swoje występy.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na niecodzienny koncert kontrabasisty Jakuba Cywińskiego, który odbędzie się w Sali Koncertowej TCK w środę 19 sierpnia o godzinie 21.30.

Już po raz czwarty mamy przyjemność zapraszać na sierpniowe koncerty na tarnowskim Rynku, które już tradycyjnie odbędą się pod hasłem „Był Sobie Blues” – Letni Festiwal Bluesa.

Pierwszy w Tarnowie specjalny pokaz filmu „Operacja Dunaj” w reżyserii tarnowianina Jacka Głomba, to specjalna i wyjątkowa propozycja filmowa Tarnowskiego Centrum Kultury i zaproszenie do kina „Marzenie”.

Archiwalne