TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

XIII Ogólnopolski Festiwal Komedii TALIA będzie trwał, wraz z imprezami towarzyszącymi, od 9 do 18 października. Oficjalne rozpoczęcie odbędzie się 11 października przed wieczornym, premierowym spektaklem „Każdy kocha Opalę” o godz. 20.00. Po raz pierwszy o przyznaniu nagrody – statuetki TALII - zadecydują widzowie.

Bardzo nam miło poinformować Państwa, że od października br. Zakres działań Szkoły Muzyków Rockowych (S.M.Rock) w Tarnowskim Centrum Kultury poszerzony zostaje o naukę gry na instrumentach klawiszowych.

Trwa edukacja ekologiczna w kinie „Marzenie”, gdzie do 2 października odbywać się będzie X Przegląd Filmów Ekologicznych „EKOŚWIAT”.

Licytacja prac uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej im. Jana Pawła II w Tarnowie znalazła się w programie wielkiego festynu integracyjnego, który już w najbliższą sobotę odbędzie się przy ul. Hodowlanej 6.

1 października 2009r., godz. 10.30, Teatr Młodego Widza w Mościckim Centrum Kultury "O Szewczyku, strasznym smoku, czarownicy i królewnie" Teatr Dzieci Zagłębia w Będzinie.

Już 9 października zapraszamy na kolejny koncert jazzowy do Piwnic TCK (Tarnów, Rynek 5). Wystąpi zespół Grzecha Piotrowskiego z najnowszym albumem "Emotronica", w którym odkryje nowe oblicze jazzu.

7 NOC_m

Tarnowski Teatr im. L. Solskiego, Tarnowskie Centrum Kultury – Instytucje Kultury Miasta Tarnowa oraz Galicyjski Tygodnik Informacyjny „TEMI” zapraszają na NOC KABARETOWĄ
Tym razem impreza, która co roku cieszy się dużym powodzeniem wśród tarnowskiej publiczności odbędzie się w sali Mościckiego Centrum Kultury 10 października br. Początek o godzinie 19.00.

Q-ferek_m
noc_m

Demaskatorskim „Janosikiem” w reżyserii Agnieszki Holland i Kasi Adamik rozpoczął się jesienny sezon w kinie Millennium.
W kolejnych tygodniach, na miłośników kina w Tarnowie, czekać będą kolejne, niezapomniane atrakcje: filmy dla dorosłych i dzieci, tytuły ambitne i rozrywkowe, kino popularne i klasyka…

Archiwalne