TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Mościckie Centrum Kultury zaprasza na KWIAT HAWAII - egzotyczny karnawał z operetką Paula Ábraháma. Przedstawienie Gliwickiego Teatru Muzycznego na dużej scenie placówki odbędzie się w wtorek 10 lutego o godz. 18.00.

Zobacz najcenniejsze zbiory Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie. Placówka zaprasza na ekspozycję „Skarby Biblioteki”.

To już dziś. Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie zaprasza na - happening „Malowanie po ścianie dozwolone!”. To akcja dla dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

„Kukułcze jajo czyli ptasie przygody misia” to spektakl, na który zaprasza Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie. Przedstawienie jest historią małego misia, który postanawia wysiedzieć porzucone, kukułcze jajo.

W czwartek 5 lutego Klubie Studenckim Przepraszam (Rynek 10) zaprasza na koncert SO TURN THE MUSIC.

„Moja córka, moja miłość” to spektakl, na który zaprasza Mościckie Centrum Kultury. 
Reżyserem sztuki teatru im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa jest Remigiusz Caban. Przedstawienie jest psychologicznym thrillerem.

Po kilku latach tarnowski zespół ponownie w studiu Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki. W niedzielę zagra tam Totentanz. Koncert rozpocznie się w niedzielę 1 lutego o godzinie 20.

Dziś o godz.16:30 w teatrze im. L. Solskiego odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Tarnowie.

Grupa RENTON będzie gwiazdą piątkowego koncertu z cyklu KULTURA BE – Niezależna Scena Młodych w Tarnowskim Centrum Kultury.

Pierwszy raz odwiedził teatr i od razu otrzymał nagrodę. Jakub Siedlik z przedszkola w Przeczycy okazał się tysięcznym widzem, który oglądnął "Przygody Koziołka Matołka” w teatrze im. L.Solskiego.