fTARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Wieczór autorski Szczęsnego Wrońskiego „Nie Pozwól Milczeć Sercu” zainauguruje w niedzielę 15 lutego – na dużej scenie Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego – „Salon Literacki”. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na malowanie, na jedwabiu. To kolejne zajęcia w ramach „PracOFFnii”.

Głośne czytanie bajek, zajęcia plastyczne i z rękodzieła, projekcje filmowe, rozwiązywanie łamigłówek, krzyżówek oraz Bal Czytelników u Kubusia Puchatka, to oferta jaką podczas ferii dla dzieci i młodzieży przygotowała Miejska Bibliotek Publiczna w Tarnowie.

14 lutego tarnowski teatr im. L.Solskiego zaprasza zakochanych na spektakl „Kaczo, byczo, indyczo…” Bogusława Schaeffera w reżyserii Tomasza Piaseckiego. Z tej okazji przygotował specjalną promocję.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z dobrym filmem w ramach cyklu Czwarty Ekstra Film. Dziś o godzinie 18.00 w kinie „Marzenie”, oglądać będzie można brytyjską projekcję „Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia”, w reżyserii Mike’a Leigh.

Na kolejne spotkanie w Akademii Filmowej 3 zaprasza Tarnowskie Centrum Kultury. Tym razem odbędzie się pod hasłem "Sensacja po polsku". Towarzyszyć jej będą projekcie filmów "Dług" i "Zakochany Anioł".

Mościckie Centrum Kultury zaprasza na KWIAT HAWAII - egzotyczny karnawał z operetką Paula Ábraháma. Przedstawienie Gliwickiego Teatru Muzycznego na dużej scenie placówki odbędzie się w wtorek 10 lutego o godz. 18.00.

Zobacz najcenniejsze zbiory Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie. Placówka zaprasza na ekspozycję „Skarby Biblioteki”.

To już dziś. Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie zaprasza na - happening „Malowanie po ścianie dozwolone!”. To akcja dla dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

„Kukułcze jajo czyli ptasie przygody misia” to spektakl, na który zaprasza Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie. Przedstawienie jest historią małego misia, który postanawia wysiedzieć porzucone, kukułcze jajo.