TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

W czwartek 5 lutego Klubie Studenckim Przepraszam (Rynek 10) zaprasza na koncert SO TURN THE MUSIC.

„Moja córka, moja miłość” to spektakl, na który zaprasza Mościckie Centrum Kultury. 
Reżyserem sztuki teatru im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa jest Remigiusz Caban. Przedstawienie jest psychologicznym thrillerem.

Po kilku latach tarnowski zespół ponownie w studiu Agnieszki Osieckiej radiowej Trójki. W niedzielę zagra tam Totentanz. Koncert rozpocznie się w niedzielę 1 lutego o godzinie 20.

Dziś o godz.16:30 w teatrze im. L. Solskiego odbędzie się koncert charytatywny organizowany przez Polskie Stowarzyszenie na Rzecz Osób z Upośledzeniem Umysłowym w Tarnowie.

Grupa RENTON będzie gwiazdą piątkowego koncertu z cyklu KULTURA BE – Niezależna Scena Młodych w Tarnowskim Centrum Kultury.

Pierwszy raz odwiedził teatr i od razu otrzymał nagrodę. Jakub Siedlik z przedszkola w Przeczycy okazał się tysięcznym widzem, który oglądnął "Przygody Koziołka Matołka” w teatrze im. L.Solskiego.

Na trzy spektakle zaprasza w weekend Tarnowski Teatr im. L.Solskiego. W sobotę o godz.10 najmłodsi będą mogli obejrzeć „Przygody Koziołka Matołka”.

Najpiękniejsze polskie kolędy i pastorałki w Mościckim Centrum Kultury. Usłyszeć je będzie można podczas Koncertu Noworocznego, na który zaprasza Zespół Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”. Odbędzie się w sobotę o godz.18 na dużej scenie placówki.

W Sali Lustrzanej można oglądać wystawę Grand Press Foto. To duże wydarzenie dla wielbicieli fotografii reportażowej. Grand Press Photo to prestiżowy konkurs, organizowany przez miesięcznik „Press”.

„Betlejem Polskie” schodzi już w tym sezonie z afisza Tarnowskiego Teatru im. L. Solskiego. Wystawiono go 25 razy. Podczas przedstawień aktorzy zbierali pieniądze dla Środowiskowego Domu Samopomocy im. św. Kingi w Tarnowie. Akcja przyniosła 8,3 tys. złotych.