TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Czytelnia Naukowa Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie zaprasza na wystawę „Oda do kota”. Przygotowano ją z okazji Międzynarodowego Dnia Kota.

Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie zaprasza na „Cesarski bal” - koncert symfoniczny w wykonaniu Orkiestry Filharmonii Rzeszowskiej. Odbędzie się 22 lutego 2009 r. o godz. 18.00 na Dużej Scenie placówki.

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie zaprasza na promocję książki "Tarnowskie pomniki". Odbędzie się w poniedziałek 24 lutego o godz. 17.00 w Galerii Niebieskiej przy ul. Krakowskiej 4.

Biuro Wystaw Artystycznych - Galeria Miejska zaprasza w piątek 20 lutego o godzinie 18.30 na uroczyste otwarcie wystawy malarstwa i grafik Franciszka Frączka vel Słońcesława z Żołyni.

To wielka uczta dla fanów muzyki. W drugim tygodniu ferii Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na The Blues – 7 filmowych opowieści o bluesie.

FISZ EMADE TWORZYWO, czyli bracia Waglewscy zagrają w Tarnowskim Centrum Kultury. Koncert odbędzie się 20 lutego o godz. 20.

Tarnowski Teatr im. Ludwika Solskiego podczas ferii zaprasza na spektakl „Przygody Koziołka Matołka”. Ogłasza również konkurs plastyczny związany z podróżami Koziołka.

Wieczór autorski Szczęsnego Wrońskiego „Nie Pozwól Milczeć Sercu” zainauguruje w niedzielę 15 lutego – na dużej scenie Tarnowskiego Teatru im. Ludwika Solskiego – „Salon Literacki”. Początek o godzinie 17.00. Wstęp wolny.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na malowanie, na jedwabiu. To kolejne zajęcia w ramach „PracOFFnii”.

Głośne czytanie bajek, zajęcia plastyczne i z rękodzieła, projekcje filmowe, rozwiązywanie łamigłówek, krzyżówek oraz Bal Czytelników u Kubusia Puchatka, to oferta jaką podczas ferii dla dzieci i młodzieży przygotowała Miejska Bibliotek Publiczna w Tarnowie.