TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

W najbliższą niedzielę w Mościckim Centrum Kultury odbędzie się "Koncert Wiosenny” Zespołu Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”.

Na antenie ogólnopolskiego kanału TVP Kultura oglądać będzie można koncert "Tarnowskiej Orkiestry Kameralnej". Wyemitowany zostanie w niedzielę o godz. 14:45.

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie poleca książkę Grzegorza Szczerby „Darowizna księcia Romana Sanguszki”.

W sobotę, 4 kwietnia odbędzie się, 64. spotkanie z cyklu „Na skrzydłach, po drabinie”.

„Skarby Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie” to nowa ekspozycja tej instytucji. Jest częścią obchodów 100-lecia jej istnienia.

Kolega Mela Gibsona - spektakl Teatru Korez z Katowic będzie można zobaczyć na Dużej Scenie tarnowskiego Teatru im. L.Solskiego w niedzielę 29 marca o godz.18.

Co tak naprawdę połknął Smok Wawelski? Tę tajemnicę młodym widzom rozwikła Teatr Współczesny w Krakowie w przedstawieniu „Strachy na Lachy”, które odbędzie się w Mościckim Centrum Kultury.

Dziś w Kinie Marzenie kolejna projekcja z cyklu „Czwarty ekstra Film”. W jej ramach wyświetlony zostanie film dokumentalny w reżyserii Dariusza Jabłońskiego „Gry wojenne”.

„Harira” i „Tybet klejnot w Lotosie” to wystawy fotograficzne, na które zaprasza Galeria Tarnowskiego Centrum Kultury.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza do PracOFFnii na spotkania z techniką wikliniarską. Podczas nich uczestnicy wykonają własnoręcznie niewielki koszyk.

Archiwalne