TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Głośne czytanie bajek, zajęcia plastyczne i z rękodzieła, projekcje filmowe, rozwiązywanie łamigłówek, krzyżówek oraz Bal Czytelników u Kubusia Puchatka, to oferta jaką podczas ferii dla dzieci i młodzieży przygotowała Miejska Bibliotek Publiczna w Tarnowie.

14 lutego tarnowski teatr im. L.Solskiego zaprasza zakochanych na spektakl „Kaczo, byczo, indyczo…” Bogusława Schaeffera w reżyserii Tomasza Piaseckiego. Z tej okazji przygotował specjalną promocję.

Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na kolejne spotkanie z dobrym filmem w ramach cyklu Czwarty Ekstra Film. Dziś o godzinie 18.00 w kinie „Marzenie”, oglądać będzie można brytyjską projekcję „Happy-Go-Lucky, czyli co nas uszczęśliwia”, w reżyserii Mike’a Leigh.

Na kolejne spotkanie w Akademii Filmowej 3 zaprasza Tarnowskie Centrum Kultury. Tym razem odbędzie się pod hasłem "Sensacja po polsku". Towarzyszyć jej będą projekcie filmów "Dług" i "Zakochany Anioł".

Mościckie Centrum Kultury zaprasza na KWIAT HAWAII - egzotyczny karnawał z operetką Paula Ábraháma. Przedstawienie Gliwickiego Teatru Muzycznego na dużej scenie placówki odbędzie się w wtorek 10 lutego o godz. 18.00.

Zobacz najcenniejsze zbiory Miejskiej Biblioteki Publicznej w Tarnowie. Placówka zaprasza na ekspozycję „Skarby Biblioteki”.

To już dziś. Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie zaprasza na - happening „Malowanie po ścianie dozwolone!”. To akcja dla dzieci i młodzieży z przedszkoli, szkół podstawowych, gimnazjalnych i średnich.

„Kukułcze jajo czyli ptasie przygody misia” to spektakl, na który zaprasza Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie. Przedstawienie jest historią małego misia, który postanawia wysiedzieć porzucone, kukułcze jajo.

W czwartek 5 lutego Klubie Studenckim Przepraszam (Rynek 10) zaprasza na koncert SO TURN THE MUSIC.

„Moja córka, moja miłość” to spektakl, na który zaprasza Mościckie Centrum Kultury. 
Reżyserem sztuki teatru im. Wandy Siemaszkowej z Rzeszowa jest Remigiusz Caban. Przedstawienie jest psychologicznym thrillerem.