TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Wyświetlany w kinie „Marzenie” film "Popiełuszko. Wolność jest w nas" oglądnęło 16 tysięcy osób. To jeden z najlepszych wyników w kraju.

Kabaret Hrabi ponownie w Tarnowie. Tym razem zaprezentuje program „Kobieta i Mężczyzna”.

W wtorek 14 kwietnia w Galerii Miejskiej Pasaż Tertila odbędzie się spotkanie z Polą Dwurnik połączone z otwarciem jej wystawy.

W najbliższą niedzielę w Mościckim Centrum Kultury odbędzie się "Koncert Wiosenny” Zespołu Pieśni i Tańca „Świerczkowiacy”.

Na antenie ogólnopolskiego kanału TVP Kultura oglądać będzie można koncert "Tarnowskiej Orkiestry Kameralnej". Wyemitowany zostanie w niedzielę o godz. 14:45.

Miejska Biblioteka Publiczna w Tarnowie poleca książkę Grzegorza Szczerby „Darowizna księcia Romana Sanguszki”.

W sobotę, 4 kwietnia odbędzie się, 64. spotkanie z cyklu „Na skrzydłach, po drabinie”.

„Skarby Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Juliusza Słowackiego w Tarnowie” to nowa ekspozycja tej instytucji. Jest częścią obchodów 100-lecia jej istnienia.

Kolega Mela Gibsona - spektakl Teatru Korez z Katowic będzie można zobaczyć na Dużej Scenie tarnowskiego Teatru im. L.Solskiego w niedzielę 29 marca o godz.18.

Co tak naprawdę połknął Smok Wawelski? Tę tajemnicę młodym widzom rozwikła Teatr Współczesny w Krakowie w przedstawieniu „Strachy na Lachy”, które odbędzie się w Mościckim Centrum Kultury.

Archiwalne