TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Tarnowie odbywa się Pora Poezji. Impreza jest częścią festiwalu 4 Pory Książki.

„Milczenie Lorny” to kolejna projekcja, którą zostanie wyświetlona w ramach cyklu EkstraFilm. Oglądać ją będzie można dziś o godzinie 18.00 w tarnowskim kinie „Marzenie”.

Spotkanie z Jerzym Stuhrem otworzy kolejne zajęcia Akademii Filmowej 3 w Tarnowskim Centrum Kultury.

W piątek 13 marca w piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury wystąpi Funky Groove. Koncert rozpocznie się o godz. 20.30. To jeden z najlepszych polskich zespołów jazzu elektrycznego.

8 marca tarnowski Teatr im. L.Solskiego zaprasza na spektakl „Kaczo, byczo indyczo ”Bogusława Schaeffera”. Na sztukę, która rozpoczyna się o godz.18 wstęp dla kobiet jest bezpłatny.

Dzisiaj rozpoczyna się w Tarnowie dwudniowe spotkanie Grupy Wymiany Doświadczeń samorządów miejskich Związku Miast Polskich. Wśród samorządów miejskich ZMP powstało sześć grup tematycznych, które zdecydowały się wspólnie analizować swoje usługi publiczne, wypracowywać nowe, lepsze rozwiązania. Obecne spotkanie dotyczy strefy kultury.

W piątek najnowsza premiera Teatru im. L.Solskiego. Tekst do niej napisał Marcin Skóra, szef Wydziału Kryminalnego tarnowskiej policji.

W sobotę sympatyków muzyki alternatywnej i rockowej Tarnowskie Centrum Kultury zaprasza na koncert wrocławskiej grup HURT. Początek o godz. 19.00.

W Tarnowskim Centrum Kultury oglądać można wystawę fotografii "ŻYĆ NA WYPALE" tarnowskiego fotografika i fotoreportera Tadeusza Koniarza.

Sekcja Sztuki Nowoczesnej – Alfabet polski_4 zaprasza na kolejne spotkanie. Tym razem jej gościem był Łukasz Jastrubczak.

Archiwalne