TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne

Mościckie Centrum Kultury w Tarnowie zaprasza na „Koncert Rafała Olbrychskiego”.

Natalia Rolleczek będzie gościem kolejnego Salonu Literackiego. Odbędzie się w niedzielę 26 kwietnia o godz. 11.00 w Foyer Tarnowskiego Teatru.

W środę 29 kwietnia 2009 Centrum Paderewskiego Tarnów –Kąśna Dolna zaprasza na koncert Martyny Smolińskiej.

24 kwietnia w Tarnowskim Centrum Kultury wystąpi Kumka Olik. Koncert odbędzie się w ramach cyklu Kultura BE.

Dziś Miejska Biblioteka Publiczna odchodzi Światowy Dzień Książki.

Wirtuoz gitary Michał Nagy mający w swoim dorobku m.in. nagrodę Fryderyka będzie gwiazdą „Wieczoru meksykańskiego”, który odbędzie się 26 kwietnia o g. 17 na Zamku w Dębnie. Obok gorącej, latynoamerykańskiej muzyki nie zabraknie także pięknych kobiet, pokazu światło-dźwięk poświęconego słynnej malarce Fridzie oraz degustacji prawdziwej, meksykańskiej kawy.

Sekcja Sztuki Nowoczesnej – Alfabet polski_6 zaprasza na kolejne spotkania. Tym razem jej gościem będzie Erwina Ziomkowska. Spotkanie z artystką i otwarcie wystawy w wtorek 21 kwietnia o godz. 18:00, w BWA Galeria Miejska w Tarnowie.

Do 16 maja odbywa się 23. Tarnowska Nagroda Filmowa. W programie Festiwalu znalazły się ciekawe propozycje dla widzów w każdym wieku.

Jeszcze tylko dziś w Mościckim Centrum Kultury odbywać będzie się Międzynarodowa Wystawa Plakatu Klubowego PartyPrint.

Centrum Paderewskiego Tarnów – Kąśna Dolna zaprasza na koncert wokalny - Estrada Młodych, odbędzie się w piątek 17 kwietnia o godz.18 w Sali Lustrzanej, wstęp wolny.

Archiwalne