TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne / Będą kolędować dla przedszkola

Będą kolędować dla przedszkola

Będą kolędować dla przedszkola

„Językami ludzi i aniołów” zabrzmią kolędy i pastorałki podczas dwóch (o godz. 17.00 i 19.00) bożonarodzeniowych koncertów w tarnowskim teatrze 27 grudnia. Dochód ze sprzedaży biletów zostanie przeznaczony na działalność przedszkola dla dzieci z autyzmem „Mały Książę” w Tarnowie. 

Piosenki świąteczne znane w Polsce i na świecie wykona Tarnowski Chór Gos.pl. – Będą to koncerty dobroczynne – zapowiada Krzysztof Drwal, prezes zarządu Stowarzyszenia Ich Lepsze Jutro, które prowadzi przedszkole „Mały Książę”.

Tegoroczne koncerty zatytułowano „Językami ludzi i Aniołów” nieprzypadkowo, gdyż kolędy i pastorałki wykonane zostaną w kilku językach, między innymi po angielsku, niemiecku, hiszpańsku, a nawet w języku esperanto. - Koncerty świąteczne są dla nas zawsze szczególnie ważne i zawsze staramy się przygotować je w wyjątkowy sposób, żeby z roku na rok, zaskakiwać czymś nowym – zapowiada Katarzyna Kalita z Tarnowskiego Chóru Gos.pl.

Nie zabraknie także kolęd w języku polskim wzbogaconych ulubionymi utworami gospel. Ciepła atmosfera koncertu oraz wyjątkowy charakter przygotowanego programu z pewnością dostarczą słuchaczom niezapomnianych wrażeń. - My już nie możemy się doczekać! – mówią chórzyści.

Bilety w cenie 20 zł można nabyć w siedzibie Stowarzyszenia ICH LEPSZE JUTRO, ul. Jana Kochanowskiego 30 (II piętro) oraz w kasie teatru.

(ah)

Archiwalne