TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne / Co jest modne w tym sezonie?

Co jest modne w tym sezonie?

Co jest modne w tym sezonie?

O tym, co w modzie jest ważne, jak odnaleźć własny styl i odświeżyć swoją szafę dowiedzą się uczestniczki cyklu „Moda dla kobiet” organizowanego prze Centrum Sztuki Mościce. Warsztaty dla miłośniczek dobrego stylu zaplanowano 13, 20 i 27 września o godz. 17.

Moda i design od stuleci fascynowały kobiety na całym świecie, a jej historia sięga czasów wczesnego średniowiecza. Na przestrzeni wieków zmieniała się bardzo dynamicznie serwując nam coraz to nowe pomysły. Cykl  „Moda według kobiet”  jest przygotowany z myślą o osobach, które chcą poznać tajniki mody, jej historię, przybliżyć sylwetki ikon mody, porozmawiać o designie, zasadach stylizacji czy dresscode.

Tematy nadchodzących warsztatów zostały wybrane przez uczestniczki marcowego cyklu. Na pierwszym spotkaniu, 13 września, uczestnicy zajmą się stylizacjami i kolorami w sezonie jesień/zima 2017/2018. Początek o godzinie 17. Drugie poświęcone będzie zestawieniu deseni i odbędzie się 20 września o godz. 17. Kolejne, 27 września, to biżuteria, apaszki, rajstopy.

Warsztaty podobnie jak poprzednio poprowadzi projektantka i stylistka Anna Świętek.

Szczegółowe informacje na stronie www.csm.tarnow.pl

fot. Paweł Sroka

(ah)

Archiwalne