TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne / Debiut zespołu przyjaciółek

Debiut zespołu przyjaciółek

Debiut zespołu przyjaciółek

Ola, Julia i Monika tworzące zespół Inside Jokers zadebiutują przed szeroką publicznością jeszcze dziś (9 sierpnia) w Piwnicach Tarnowskiego Centrum Kultury. Koncert „DEBIUT” rozpocznie się o godz. 20 

Aleksandrę Kurek (wokal), Monikę Stańczyk (skrzypce) i Julię Ostrowską (bas) połączyła przyjaźń i pasja do muzyki. Wspólnie marzenia o występach na scenie postanowiły zrealizować, tworząc w 2016 roku Inside Jokers. Dotychczas występowały raczej przed kameralną publicznością. Wykonują zarówno program autorski jak i covery znanych wykonawców. Wszystkie ukończyły Szkołę Muzyczną II stopnia w klasie skrzypiec, a teraz próbują swoich sił w muzyce rozrywkowej. Sięgają po repertuar takich artystów jak Michael Jackson, Bee Gees, Brushy One String czy Rahel.  Podczas koncertu gościnnie wystąpią również: Joanna Kurek (pianino), Gabriel Rękas (perkusja).

Koncert organizowany jest przez Fundację Impuls Rozwoju w ramach Festiwalu Nauki i Sztuki „EUREKA FESTIVAL 2017”. - Inside Jokers zapewniają wysoki poziom artystyczny i niezapomniane doznania muzyczne – zapewnia Dawid Mik, organizator wydarzenia.

Wstęp na koncert jest bezpłatny.

Fot. Materiał promocyjny zespołu.

(ah)

Archiwalne