TARNÓW / Kultura / Aktualności kulturalne / Klasycznie w parku KONCERTY

Klasycznie w parku KONCERTY

Klasycznie w parku KONCERTY

W cztery kolejne niedziele sierpnia Park Strzelecki wypełnią klasyczne brzmienia. Wszystko to za sprawą cyklu koncertów „Klasyka w parku” organizowanych przez Biuro Wystaw Artystycznych. Wstęp wolny. Początek o godz. 17.

Klasyka w parku to odbywający się już kolejny rok cykl koncertów muzyki kameralnej. Przed publicznością zaprezentują się absolwenci i pedagodzy Zespołu Szkół Muzycznych w Tarnowie. W najbliższą niedzielę, 6 sierpnia, pod Pałacykiem Strzeleckim wystąpi AccoCreationStage, w skład którego wchodzą: Łukasz Cebula (akordeon), Paweł Kusion (akordeon), Wiesław Ochwat (akordeon)

Kolejna niedziela (13 sierpnia) należeć będzie do zespołu Openeday (Robert Wypasek-saksofon, Miłosz Potoczny-gitara, Mikołaj Sikora-bas, Przemek Kuta-perkusja, słowo wstępne-Katarzyna Wrona). 20 sierpnia wystąpi Julia Żarnowska z koncertem gitarowym. Podczas ostatniego muzycznego spotkania (27 sierpnia) przed publicznością zaprezentuje się Cream Quintet (Amelia Lewandowska-flet, Aleksandra Majda-obój, Mateusz Woźniak-klarnet, Agnieszka Kozioł-fagot, Paweł Cal-waltornia).

Po koncertach będzie możliwość zwiedzenia wystawy w BWA Teatr Lalek Jerzego Koleckiego, wstęp w cenie 1 zł.

(ww)

Archiwalne